Kobiecy świat Kontigo a w jego centrum Ty


Kontigo tworzy wyjątkowe sklepy o ujmującej i wręcz magicznej atmosferze. Każda klientka sklepów Kontigo nie tylko może poczuć się najważniejsza i wyjątkowa - ona taka po prostu jest. Obsługa sklepu stara się być najlepszym przyjacielem każdej kobiety. Takim, który potrafi jej wysłuchać i odpowiednio o nią zadbać. Po prostu są pomocni a przy tym nienachalni. Nazwa Kontigo wywodzi się od hiszpańskiego i portugalskiego słowa contigo, które oznacza: z Tobą! - i idealnie obrazuje wyjątkowość tych drogerii. Kontigo stanowi nazwę konceptu, a jednocześnie w jednym słowie najlepiej oddaje najważniejsze przesłanie tej sieci drogerii „z wyjątkową obsługą”.


Cóż wyjątkowego w kolejnej drogerii?

Wchodząc do tego sklepu oczywiście musisz się spodziewać iż jego asortyment to produkty do makijażu, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, jak również farby, zapachy i wszelakie akcesoria kosmetyczne. Czyli wszystko to co może zapewnić kobietom dokładnie to czego potrzebują dla podkreślenia swojej urody. Ale co istotne, w sieci sklepów Kontigo znajdziecie polskie marki niedostępne nigdzie indziej: MOIA - niezwykła linia kosmetyków, która została stworzona specjalnie z myślą o Polkach oraz o ich wyjątkowych potrzebach. Dzięki temu perfekcyjnie komponuje się z odcieniami cery, fenomenalnie się w nią wtapiając. Niepowtarzalne lakiery do paznokci oraz pomadki MOOV przeznaczone są dla kobiet o niepowtarzalnym, uwielbiającym zmiany temperamencie. Podkreśl swój indywidualny charakter i uwodź zmysłową energią, dzięki perfekcyjnie skomponowanym kosmetykom Mystik Warsaw. To co mnie osobiście ujmuje w kosmetykach dostępnych w Kontigo to możliwość dokupienia za niewielkie pieniądze zarówno do błyszczyków i maskar odpowiednich do naszych potrzeb i preferencji szczoteczek, spiralek czy aplikatorów. Sklepy zapewniają też obsługę o indywidualnym charakterze. Uporządkowane strefy do testowania produktów z naturalnym oświetleniem. Jak również usługę makijażu. I co istotne, personel oferuje pomoc w dobraniu idealnych produktów a nawet opowie i pokaże jak używać konkretnego produktu aby osiągnąć najlepsze efekty. Kolejnym wyjątkowym rozwiązaniem jest rozmieszczenie na półkach farb do włosów. Wszystkie posegregowane są według barw i odcieni a nie według marek, co radykalnie ułatwia nam wybór konkretnej farby.


Kolejne punkty sprzedaży na mapie

Z początkiem tej jesieni sieć Kontigo otworzyła kolejny swój sklep w Warszawie. Tym razem w centrum handlowym Wola Park. Na to wyjątkowe wydarzenie zaproszeni zostali blogerzy urodowi. w tym i ja. Ale impreza ta w niczym nie zakłóciła normalnego funkcjonowania samego sklepu i żadna klientka z pewnością nie poczuła się traktowana inaczej niż blogerzy. Obsługa dyskretnie opiekowała się każdym a i atrakcji było sporo tego dnia. Od pokazu makijażu w wykonaniu Harego króla Kontigo do mini recitalu w wykonaniu sympatycznych panów, którzy idealnie wtopili się przed swoim występem w tłum klientów robiących zakupy. Obserwujcie uważnie strony Kontigo gdyż niebawem ich sklepy zaczną się pojawiać w innych regionach naszego kraju.


Michał

Komentarze

  1. Świetne produkty, jestem ich bardzo ciekawa :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To ja czekam aż pojawią się u mnie :D może się doczekam ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. No to nie brzmi jak zwykła drogeria. W zwykłej drogerii (czyt. Rossmann) jak poprosisz kogoś o pomoc, na twarzy wymalowane ma 'o Boże kolejna kretynka, która sama nie wie czego chce' 'wcisnę jej cokolwiek, a ona połknie jak pelikan'. Ojj pracowałam w Rossmannie i takie właśnie podejście miały moje współpracownice, zresztą teraz sama bardzo boleśnie tego doświadczam (u siebie w mieście mam tylko Rossmanna i Naturę, więc nie mam wyboru drogerii), dlatego od dawna wolę zakupy internetowe, niż czuć się jakby pracownica w białym fartuchu, na pozór wyglądająca profesjonalnie, robiła mi łaskę, że w moim mieście jest drogeria... To, co piszesz to bajka. Chętnie zajrzę, jak będę w Warszawie :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty