o TZUKim jestem? Mam na imię Michał Od ok 15 lat związany jestem z kosmetyką, zarówno praktycznie – dobór i wykonywanie wszelakich zabiegów kosmetycznych – jak i teoretycznie – były szkoleniowiec jednej z wiodących francuskich marek kosmetycznych. Jednak przede wszystkim pasjonat w swojej dziedzinie, który ciągle szuka nowych rozwiązań, nowych produktów a szczególnie tych które zwracają się w stronę natury. 

Twoje Źródło Urody – to projekt skierowany do kobiet i mężczyzn, którzy szukają informacji o kosmetykach. Zarówno tych, które można kupić w sklepach internetowych, salonach urody, drogeriach jak i tych, które można samemu zrobić w warunkach domowych. Dla tych którzy szukają informacji jak wyglądają zabiegi pielęgnacyjne, jakie mają działanie, oraz jak powinny one przebiegać żeby dały widoczne efekty. Ciekawe informacje znajdą tu też ci, którzy wybierają się do salonu fryzjerskiego lub ci, którzy chcą pewne zabiegi wykonać samodzielnie w domu. Postaram się tu zamieścić również wiele przydatnych informacji i porad dotyczących makijaży i kosmetyków służących do ich wykonania.


Współpraca

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub Jeżeli TY lub TWOJA FIRMA jest zainteresowana współpracą zachęcam do kontaktu. Porozmawiajmy i na pewno dojdziemy do porozumienia. Jestem otwarty na różne formy współpracy. Wszystkie sprawy dotyczące gratyfikacji za współpracę ustalam indywidualnie i uzależniam od ewentualnej długości i częstotliwości wspólnych działań. 
Mój blog to tylko czubek góry lodowej:


Organizowane przez nas akcje dla BLOGERÓW URODOWYCH

Secrets of beauty - porozmawiajmy o urodzie
Testuję z Twoim Źródłem Urody
Prasa "o Nas"


"Zielone Miasto" - Rozkosz w mieście - luty 2014 r.W roku 2013 blog został wyróżniony przez www.serwisuroda.pl i otrzymał 2 miejsce za merytoryczność bloga. 

Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. dzięki :) choć muszę trochę zweryfikować skład ekipy :)

   Usuń
 2. Bardzo pomysłowy blog z profesjonalnymi filmikami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem mile zaskoczona faktem, ze męzczyzna moze tyle o kosmetykach powiedziec.Super blog ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny blog! Chylę głowę z szacunku i podziwu! Mężczyzna, który zna kosmetyki lepiej niż niejedna kobieta! SUPER!
  Chciałabym dołączyć do akcji testowania z Twoim Źródłem Urody dla blogerek!
  Jeszcze raz gratuluję bloga! 💗

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty