Warsztaty z urody

Czas biegnie szybko. A im jesteśmy starsi tym jakby szybciej to robi. Wiele działo się już tej jesieni ale nie o wszystkim jeszcze zdążyłem Wam opowiedzieć. Dzień po niesamowitych targach „Beauty Forum” (o których pisałem TU) pojawiłem się na nierutynowym szkoleniu. StrefaSPA zorganizowała panel kilku bardzo ciekawych wykładów. A dla osób bardziej zainteresowanych była również możliwość skorzystania z warsztatów praktycznych. Tego dnia w Warszawie pojawiły się zarówno kosmetyczki jak i fachowcy z dziedziny medycyny estetycznej. Jeden z paneli prowadziła doktor Diana Latoszyńska Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielił się z nami również Robert Nobel, którego firma gościła nas właśnie tego dnia.


Pierwszy wykład traktował o Seyo® TDA - pierwszym na świecie opatentowanym systemie, w którym wartościowe składniki takie jak kwas hialuronowy czy fitofarmaceutyki wzbogacone wysoko stężonym tlenem mogą być transportowane bez bólu pod skórę. TDA oznacza “Aplikację TransDermalną”. Robert wyjaśnił nam na czym polega pielęgnacja skóry z wykorzystaniem urządzenia Seyo® TDA. Przedstawił wyniki badań pokazujące jak skuteczna jest ta terapia w odmładzaniu, nawilżaniu oraz w pomocy skórom tłustym i problematycznym.

Robert NobelPani doktor Diana Latoszyńska przedstawiła nam wszystkie zasady dotyczące mezoterapii. Opowiadała o wskazaniach, przeciwwskazaniach jak również o tym jak dobierać preparaty do problemu z jakim trzeba się zmierzyć i dlaczego powinny one zawierać takie a nie inne składniki.

doktor Diana LatoszyńskaKolejny panel to rola zapachu we współczesnym marketingu. Dowiedzieliśmy się dlaczego taki a nie inny zapach kojarzy nam się czymś przyjemnym i dlaczego firmy tworzą i używają odpowiednich „perfumy” dla pomieszczeń. Przy okazji poznaliśmy markę Thera SPA, w ofercie której są również zapachy do pomieszczeń.


Przy okazji spotkania dowiedziałem się, że niemiecka marka Cosmaderm stała się bardziej zielona i ze składów jej produktów zniknęło wiele niepopularnych ostatnio składników. Między innymi dotyczy to parabenów.


Był to dzień wypełniony wiedzą, wiedzą i jeszcze raz kosmetykami.


Michał

Komentarze

 1. Ale wiedza całkiem przydatna ;) Sama chętnie wzięłabym udział :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ale Ci zazdroszczę tych spotkań, muszą być szalenie ciekawe, zastanawiam się nad mezoterapią więc wykład dr. Latoszyńskiej przydałby mi się bardzo:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, sama chętnie bym się wybrała i dowiedziała czegoś nowego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam nierutynowe warsztaty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Michał! Jak takie Cuś to wejdę OKNEM :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo u Ciebie sympatycznie Michale.
  Pozdrawiamy i będziemy odwiedzać!;)
  Grzesiek i Monika

  OdpowiedzUsuń
 7. o tym czasie to prawda, pędzi jak szalony, a warsztaty; ciekawa sprawa, taka wiedza się nieźle przydaje :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty