Skóra w owocowym raju – FRUTTI DI BOSCO

Skóra wrażliwa wymaga szczególnej troski. Jest ona cieńsza i delikatniejsza przez co łatwiej ją poirytować czynnikami zewnętrznymi. Reaguje zaczerwienieniem, pieczeniem, staje się szorstka w dotyku oraz mogą się na niej uwidocznić delikatne naczynka. Wrażliwość skóry nie jest zależna od wieku. Zarówno młoda jak i dojrzała cera może być wrażliwa, choć z wiekiem może się to nasilać. Na szczęście naprzeciw wymaganiom wrażliwcom wychodzi Olos. FRUTTI DI BOSCO powstało z myślą o osobach, które szukają ukojenia i pielęgnacji zabezpieczającej przed upływem czasu. Olos sięga po owoce leśne, bogate źródło składników o działaniu łagodzącym, zabezpieczającym oraz silnych antyoksydantów. W składzie tej linii znajdziemy: ekstrakty z porzeczki, truskawki, maliny czy jagody, olejki z kiełków pszenicy, mango i słodkich migdałów. Bisabobol, masło Shea (Karite). A to daje naprawdę szerokie spektrum działania zarówno pielęgnującego, kojącego oraz zabezpieczającego nas przed wpływem drażniących czynników.

W skład linii FRUCTTI DI BOSCO wchodzą między innymi Mleczko do codziennego oczyszczania skóry wrażliwej, zawierające wyciągi z owoców leśnych, kojące delikatną i nadmiernie reaktywną skórę. Tonik o łagodnym aromacie owoców leśnych uzupełniający fazę oczyszczania skóry twarzy. Godny uwagi jest krem o bogatej konsystencji o zapierającym dech w piersi aromacie owoców leśnych, chroni on skórę oraz przynosi jej niesamowitą ulgę i komfort. W linii znajdziemy również specjalny fluid na dzień dla skóry delikatnej, wrażliwej i nadreaktywnej ze skłonnością do delikatnych naczynek.

                                   

Więc jeżeli twoja skóra wymaga troskliwej opieki to ta linia na pewno jest dla Ciebie. Warto jeszcze nadmienić brak parabenów jak i parafiny.

Michał

Komentarze

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty