Sakura Sensitive Cream – Wiśniowy sad kojący skórę od Arkany

Obietnica producenta:

Terapeutyczny krem dla skóry naczyniowej i wrażliwej oparty na Sakurze – wyciągu z liści japońskiej wiśni. Unikalne działanie łagodzące i antyalergiczne zawdzięcza zawartym w nim izoflawonom oraz flawonoidom o właściwościach kojących i ochronnych. Ekstrakt łączy w sobie działanie niwelujące podrażnienia i zaczerwienienia oraz rozjaśniające. Dodatkowo krem zawiera roślinny kompleks antycouperose oparty na wyciągach z: kasztanowca, oczaru, bluszczu, dziurawca, winorośli i arniki. Uszczelnia on naczynia krwionośne oraz redukuje ich widoczność. Przywraca skórze równowagę hydro-lipidową i wzmacnia jej barierę ochronną. Polecany dla skór wrażliwych i alergicznych ze skłonnością do pękania naczyń włosowatych oraz trądziku różowatego. Również dla skóry podrażnionej mechanicznie lub chemicznie oraz po intensywnych zabiegach dermoestetycznych. Nowoczesne opakowanie typu air less z opatentowanym system Ecosolution™ zapewnia bezpieczeństwo, higienę i ekonomiczność stosowania.


Moje obserwacje:

Wygodny aplikator – jedno pełne naciśnięcie aplikuje naprawdę sporą ilość produktu. Bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Czyni skórę jedwabistą, gładką, pozostawiając wrażenie błogości i ukojenia. Nawet podrażniona nadmierną ekspozycją na słońcu skóra (nie poparzona ale podrażniona) odczuła natychmiastową ulgę i cudowny spokój. Jest to krem o bogatej konsystencji i cudownym zapachu kwiatu wiśni, choć z również jakby lekko miodowym lub akacjowym lecz na tyle delikatnym, że na pewno nie zakłóca on innych kosmetyków i nie dominuje. Aczkolwiek daje on wrażenie lekkości.

Po tygodniu stosowania:

Wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia wyeliminowane już po kilku dniach. Skóra odzyskała uczucie komfortu. Jednocześnie jest doskonale nawilżona i aksamitna w dotyku. Doskonale sprawdza się po goleniu maszynką z tradycyjnymi ostrzami. Doskonale łagodzi i wycisza skórę po goleniu.

Po dziesięciu dniach stosowania:

Komfort jaki odczuwała moja skórę jest nie do opisania. Przez cały czas stosowania ani na moment nie odczuwałem podrażnienia mimo iż moja skórę jest naprawdę wrażliwa i łatwo reaguje na różne czynniki zewnętrzne. Dodatkowym atutem jest to, że krem idealnie ją nawilżył i jest ona teraz w doskonałej kondycji. Widocznie zmniejszyły się również naczynka przy nosie, a były one moją zmorą od lat.

W szkolnej skali wystawiam ocenę celujący.

Komentarze

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty