Hegron - klasyka i styl

Kupujemy coraz więcej nowych kosmetyków do stylizacji włosów, ale często wracamy do wypróbowanych, dobrych jakościowo, które zawsze spełniają swoje zadanie. Ostatnio producenci zalali nas kosmetykami do stylizacji włosów do tego stopnia, że gdy się ogląda asortyment dostępny na rynku, za pomocą których można włosy rzeźbić na tysiące sposobów: wygładzać lub skręcać, napuszać lub ujarzmiać, nabłyszczać lub matowić, stawiać lub przylizywać,         z coraz większym trudem wybieramy produkt odpowiedni dla siebie .Wybór jest tak wielki. 

Tylko czy rzeczywiście polskie włosy mają aż tyle potrzeb? 


Z danych sprzedażowych wynika, że jak najbardziej tak. Rynek kosmetyków do włosów to przede wszystkim rynek damski, a Polki lubią mieć zadbane włosy.

Badania pokazują, że większość kobiet stylizujących włosy codziennie poświęca 15-30 minut na ułożenie fryzury, używając do tego kilku kosmetyków. Dla większości badanych stylizacja włosów ma nie tyle umożliwić eksperymentowanie z nowymi fryzurami, ile przede wszystkim zachować kształt fryzury stworzonej przez fryzjera. Na co dzień chcemy bowiem mieć włosy jak po wyjściu od fryzjera, ale wystylizowane naszymi rękoma.


Kosmetyki do stylizacji włosów marki Hegron charakteryzują się wysoką skutecznością. Ich receptury, gwarantują profesjonalną jakość, opracowane zostały z wykorzystaniem najlepszych i dokładnie sprawdzonych polimerów oraz innych uszlachetniających składników stylizujących.


Hegron żel spray


Profesjonalny produkt do włosów żel spray zapewnia mega mocne i natychmiastowe utrwalenie każdej fryzury. Daje możliwość modelowania całej fryzury jak i akcentowania pojedynczych kosmyków. Szybko wysycha, pozostawia przyjemny zapach i nie skleja włosów. Doskonale utrwala fryzurę nadając włosom elastyczność i połysk. Może być stosowany zarówno na suche jak i na wilgotne włosy. Idealny do każdego rodzaju włosów.




Komentarze

Popularne posty