Recenzja - DSM - Maska błotna do twarzy z czarnym kawiorem


Maska błotna do twarzy z czarnym kawiorem 100ml (Mud Face Mask Enriched with Black Caviar) marki Mon Platin DSM

Obietnica producenta:

Wyjątkowa formuła opracowana w laboratoriach Mon Platin. Maska błotna o wyjątkowo wysokim stężeniu zawartości minerałów z Morza Martwego. Oparta na bazie naturalnego błota z Morza Martwego. Dokładnie oczyszcza i wyrównuje poziom nawilżenia skóry a jednocześnie opóźnia objawy starzenia i powstawania zmarszczek. Maska wzbogacona jest esencją z czarnego kawioru, który znany jest ze swoich odżywczych właściwości. Zawiera wysokie stężenie soli mineralnych, żelaza, manganu, selenu i aminokwasów. Bogata w ekstrakt z aloesu i specjalny kompleks opracowany szczególnie do odżywiania skóry twarzy.

Moje obserwacje:


Maska o bardzo przyjemnym zapachu i delikatnej wręcz aksamitnej konsystencji. Doskonale rozprowadza się na skórze cienką brunatno zielonkawą warstwą. Po upływie 15 minut wyschła ale pomimo to iż jest maską błotną zmywa się idealnie i pozostawia skórę wypoczętą i nawilżoną. Przy mojej wrażliwej skórze niestety lekko zaczerwienioną ale zaczerwienienie to bardzo szybko znika więc nie ma się czym przejmować.  

Po tygodniu stosowania:

Jako że jest to maska nie stosowałem jej codziennie. Efekt po pierwszym użyciu był zadowalający, choć nie zastosowałbym jej jako maski „bankietowej – przed wyjściem”. Następnego dnia rano skóra wyglądała doskonale. Dlatego myślę, że lepiej stosować ją właśnie dzień przed imprezą czy ważną okazją.

Po dwu tygodniach stosowania:


W ciągu 2 tygodni użyłem jej 3 razy i jestem bardzo zadowolony z działania tej maski. Skóra po zimie odzyskała dzięki niej blask oraz odpowiedni poziom nawilżenia. Poza tym maska jest przyjemna i niekłopotliwa w zastosowaniu a to dodatkowy ważny atut.

  
Oceniam ją wysoko, w szkolnej skali daję jej dobry +

Michał 
Komentarze

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty