W co ubrać choinkę aby czuła się piękna?


Już od kilku lat, nie tylko tym roku, z jakichś powodów nie chcę stawiać w domu tradycyjnej choinki. Zaczęło się to od tego, iż nie chcę bez potrzeby ścinać kolejnego drzewa. Ale i sztuczna choinka nie satysfakcjonuje mojego poczucia ekologii równie mocno. Żeby wyzerować jej ślady dla środowiska musiałbym używać jej wiele lat, a ja nie lubię stagnacji. Zdecydowanie lubię zmiany. Dlatego dziś pokażę Wam kilka pomysłów na niekonwencjonalne drzewko świąteczne…


Choinka ze sznurków i metalowych gwiazdek

Drobne metalowe gwiazdki możemy łatwo wykonać z miękkiego drutu, lub po prostu kupić. Następnie zawieszamy ozdóbki na sznureczkach i rozwieszamy je na ścianie na kształt choinki. Magia świąt i fajny efekt.


Choinka z dmuchanych balonów

Banalnie prosta w wykonaniu. Może być równie kolorowa co jednobarwna – jak tylko nam się podoba.


Choinka z lampek

Wystarczy przymocować do ściany sznury lampek, a form i kształtów mają one obecnie bez liku. Można też użyć do jej stworzenia różne świecidełka czy zabawki choinkowe.


Choinka z poduszek

Ten pomysł jest dobry dla tych, którzy lubią mieć w domu wiele poduch, które po Świętach wrócą do swoich normalnych zajęć.


Choinka ze starych gazet

Wystarczy trochę kleju, starych gazet i prosta gałąź… i niebanalna choinka gotowa.


Ho ho ho!

Komentarze

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty