a gdyby tak spędzić Święta ciut inaczej?


Nie wiem czy masz też tak jak ja – z jednej strony lubisz rodzinne święta, ale z drugiej strony czujesz, że czas zrobić coś w końcu po swojemu? Wprowadzić we własne życie swoje własne tradycje. Jeżeli tak, to chyba dobrze trafiłeś na ten tekst. Gdzieś kiedyś przeczytałem, że co piąty Polak chciałby spędzić święta zupełnie inaczej niż nakazuje nam to tradycja. Jeśli więc tym razem chcesz spędzić Święta na swoich zasadach, to nie wahaj się ani chwili i po prostu zaproś ukochaną osobę na wigilijną przygodę. Po prostu zrób to inaczej. Jak? Jest wiele możliwości. Ja postaram się pokazać ich Tobie dosłownie kilka. Jako taką inspirację. Bo to mają być Twoje święta. Najlepsze i zupełnie inne niż te zazwyczaj.


Święta we dwoje w domu.

Zacznijmy może od najprostszej i najbardziej, moim zdaniem, romantycznej opcji. Więc jeżeli nie czujesz potrzeby aby święta stały się okazją do większej przygody, a wręcz masz po prostu ochotę wypocząć i spędzić ten czas zwyczajnie i przyjemnie, to chyba właśnie romantyczne święta we dwoje to najlepszy pomysł na świecie. Bliskość i miłość to najpiękniejszy i najprostszy sposób na spędzenie świąt. Przede wszystkim nie musicie właściwie nic. Możecie wszystko. I to tyle. Zatem, możecie przygotować normalną kolację. Ważne jest to, aby była taka jaką lubicie. A wieczorem dla zdrowotności możecie pójść na przyjemny spacer. Macie ochotę, to możecie chwycić się za ręce. A po powrocie możecie... doskonale wiecie co możecie… Co ja tam będę podpowiadał.


A może ciepłe kraje?

Wiem, że są tacy co nie lubią zimy i ja to rozumiem. Zatem, jeżeli wolisz przyjemne ciepełko, to może lepiej święta spędzić gdzieś na południu? Pomyśl o tym, bo biura podróży posiadają naprawdę sporo ofert. Co ciekawe, często tańszych niż w okresie letnim. Świat stoi przed tobą otworem i chętnie pokaże Ci swoje piękno. Tak więc wyobraź sobie świąteczne zdjęcia w stroju kąpielowym i czapce świętego Mikołaja. Który z Twoich znajomych może się takim poszczycić? Nie zapominajmy też i o tym, że słońce, plaża i drinki podnoszą nastrój, a tego nam często zimą potrzeba.


Góralska chata? A może leśna głusza?

Jeżeli nie masz ochoty pozbawiać się świątecznego klimatu, może warto wybrać się gdzieś w Polskę? Góralska chata, ludowe stroje i kolędy, a przy tym padający za oknem śnieg. Wolisz spokojniej? Może jakieś SPA w lesie? Masaż dla dwojga, cisza, spokój i zero obowiązków… Co ty na to?

Michał

Komentarze

Popularne posty