Beauty Buzz DayJednym z ważniejszych aspektów bycia blogerem urodowym – przynajmniej według mnie – jest zdobywanie nowej wiedzy, poznawanie trendów oraz doskonalenie swojego warsztatu. Właśnie dlatego tak cenię sobie wszelkie inicjatywy pomagające, nam blogerom, to właśnie robić. Tak więc nie mogłem nie skorzystać z okazji i nie pojawić się na tym właśnie evencie. Pierwszego dnia wiosny w Samym Centrum Wszechświata w Warszawie odbyła się pierwsza edycja Beauty Buzz Day. Zaproszeni zostali blogerzy oraz dziennikarze aby, między innymi, poznać najnowsze trendy w pielęgnacji. Jednak kto miał ochotę mógł też uczestniczyć w warsztatach fotograficznych, którym patronowała marka kosmetyków do włosów OH! My Sexy Hair. Warsztat ten pomógł nam zgłębić wiedzę i zdobyć praktykę w tworzeniu fotografii flat lay.

Beauty Buzz Day to zupełnie nowy projekt na urodowej mapie wydarzeń skierowanych tak do influencerów jak i dziennikarzy śledzących wszelkie trendy i nowości w pielęgnacji, makijażu, modzie, jak i z zakresu zdrowego odżywiania. 21 marca odbyło się pierwsze spotkanie rozpoczynające cykl spotkań, podczas których będziemy mogli jeszcze poznać wiele rzeczy. Nie tylko w teorii ale też dosłownie na własnej skórze. Istotne jest też i to, że zarówno warsztaty jak i wykłady prowadzą specjaliści praktycy, a nie tylko teoretycy w swoich dziedzinach.Uczestnicy pierwszego Beauty Buzz Day mieli okazję zapoznać się z techniką japońskiego cosmoliflingu, czyli bardzo interesującego masażu, który zaprezentowała Katarzyna Kanoa Namysł. Następnie dietetyczka a jednocześnie specjalistka od spraw żywienia, Agnieszka Piskała, związana również z Holistic Polska — dystrybutorem naturalnych szwedzkich suplementów diety — opowiedziała o wpływie zdrowego odżywiania na jakość naszego życia oraz jak ważne jest ono dla utrzymania równowagi i dobrego stanu zdrowia. Makijażystka i jednocześnie vlogerka, Magdalena Lach, zaprezentowała koreański trend zwany „glass skin”. Pokazała nam, jak w bardzo prosty i szybki sposób poprawić jakość skóry i uzyskać efekt niezwykle naturalnej i zdrowej cery. Wiosenny makijaż z marką Kobo Professional wykonała Katarzyna Pokonieczna. Na zakończenie odbył się wspomniany już wcześniej warsztat fotograficzny.Partnerami spotkania byli: Holistic Polska, Ziaja Polska, OH my sexy, Arkana, EnteFace,
La Rose, Kobo Professional, Biolonica oraz drogerie Natura.Był to idealny event na rozpoczęcie cyklu, doskonały także na rozpoczęcie wiosny. Trzymam zatem kciuki za to, aby kolejne edycje były tylko lepsze od każdej poprzedniej. Jestem bowiem o tym przekonany, że tak będzie. Mam również nadzieję, że będzie mi również dane branie udziału w kolejnych edycjach.

Michał


Komentarze

  1. Fantastyczny event, zazdroszczę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zazdroszczę, uwielbiam takie wydarzenia. Świetnie, ze mamy okazje sie szkolic i ciągle rozwijać 😘

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty