Zmień co możesz i zaakceptuj to czego zmienić się nie da


Co roku zmieniamy wiele realizując noworoczne postanowienia. Czasem wychodzi nam to jakby lepiej, innym razem ciut gorzej. Zapewne dlatego, że pewne rzeczy zmienić się da a pewnych niestety nie. Z biegiem czasu uczymy się rozróżniać jedne od drugich i nie podejmujemy już tych postanowień, których dotrzymać nie zdołamy. Dziś mamy ostatni dzień roku więc dziś, tak na przekór, mam jedno, w sumie łatwe do zrealizowania, postanowienie. A mianowicie przywitam Nowy Rok z idealnie ułożoną i utrwaloną fryzurą. A co! Mam od tego pomocników i wiem, że mogę na nich polegać. Zresztą powiem wam to niekoniecznie w sekrecie, ale wielu fryzjerów sięga po te produkty, bo pomagają im uzyskać taki efekt jaki chcą i utrwalić go odpowiednio.


Guma do Kreatywnej Stylizacji Włosów

Jest to produkt myślę, że nie dla każdego. Bowiem najlepiej radzi sobie z włosami krótkimi oraz półdługimi. Pozwala wystylizować bardzo kreatywne i fantazyjne fryzury. I nie ważne czy chcesz je tylko nastroszyć, zrobić zwykłe pazurki a może uzyskać efekt „źdźbeł trawy”. Doskonale rozprowadza się ją palcami i bardzo plastycznie modeluje aż do uzyskania pożądanego efektu. Jej zaletą jest to, że włosy nie tylko nie tracą ale i zyskują wizualnie na objętości, a uzyskana fryzura jest elastyczna choć trwała. Dodatkowym atutem jest też jej bardzo przyjemny zapach.


Gel Spray lakiery do zadań specjalnych

Jeżeli potrzebujesz mocnego utrwalenia fryzury warto sięgnąć po HEGRON Gel Spray, który bardzo szybko odparowuje z włosów dzięki czemu błyskawicznie utrwala fryzurę. Nie pozostawiając przy tym na włosach białego nalotu jak niestety potrafią zrobić niektóre mocne lakiery. Jeżeli takie utrwalenie to jeszcze za mało to warto wtedy sięgnąć po Żel spray ekstra mocny. Dzięki niemu utrwalimy nawet te najbardziej wymyślne fryzury. Stosować można go spokojnie na pojedyncze pasma jak i na koniec aby nadać trwałości całej fryzurze. Ważne jest aby używać go z odległości ok 25cm od włosów. Wtedy jego atomizer rozpyla produkt na idealną mgłę, która nie skleja a utrwala.Produkty te znajdziecie dosłownie wszędzie, między innymi w hipermarketach. W dodatku mają bardzo przyjazne dla portfela ceny. A zatem, czego chcieć więcej? No może jednego. Skoro mamy już idealną fryzurę to niech sylwestrowa noc będzie tą najwspanialszą by pokazać kończącemu się rokowi, że będziemy tęsknić, ale i by Nowy Rok wiedział, że wiemy, iż niesie nam on coś cudownego i będzie wspanialszy od poprzednika.


Michał

Komentarze

 1. U mnie też dziś o włosach :D Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! :)) Mam jeszcze kurzem pokryte postanowienia zeszłoroczne :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe zdjęcia
  Ostatnio pisałam też o tych kosmetykach, zmowa normalnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wszys5tkiego najlepszego w nowym roku

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wydają się być fajnymi kosmetykami, chociaż już po Sylwestrze, może kupię mojego facetowi te produkty, jako że on dba o fryzurę i zawsze musi mieć idealną ;) Wszystkiego najlepszego w nowym roku! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty