Zmiana fry­zury wpływa na nasz cha­rak­ter, nas­trój i na no­wo kształtuję osobowość


Współczesny facet powinien o siebie dbać i, jak dla mnie, nie powinien robić tego dla kogoś a dla siebie. Ponieważ to on sam ma czuć się z sobą najlepiej. Jednym z ważniejszych dla nas facetów aspektów wyglądu są nasze włosy. I to właśnie dlatego poza zadbaną i nieskazitelną skórą, dobrze dobranym do nas ubraniem istotne jest to aby nasza czupryna była utrzymana w nienagannym porządku. Nie będę się skupiał nad tym jakie fryzury w obecnym sezonie są najmodniejsze. Ponieważ to TY masz czuć się w niej dobrze i tyle. Lubisz siebie w krótkich włosach? Świetnie. Wolisz fryzurę w stylu samuraja? Doskonale. Wolisz irokeza? Też dobrze. Byle nic ci nie odstawało i zawsze wyglądało idealnie. Wiele męskich fryzur tworzy się i dba o ich wygląd przy pomocy maszynki i właśnie to maszynce poświęcony jest ten tekst.Maszynka do włosów QuickCut HC4250 Remington

Remington QuickCut obiecuje najszybsze strzyżenie dzięki specjalnej technologii CurveCut, która ma zapewnić przynajmniej o 57% lepsze przyleganie ostrzy do skóry głowy w porównaniu z innymi maszynkami tej marki. Dodatkowo ma być łatwa w użyciu i obsłudze dzięki opływowemu kształtowi oraz kompaktowemu i ergonomicznemu wzorowi. Maszynka jest bezprzewodowa i cechować ma się szybko ładującą się akumulatorem. Dlatego dziesięciominutowe szybkie ładowanie wystarczyć powinno akurat na jedno użycie. W wyposażeniu znajdziemy również poręczny futerał, który pozwoli nam zabrać maszynkę ze sobą w każdą podróż i ona będzie gotowa do pracy zawsze wtedy, gdy tego potrzebujemy. Dzięki wielu nakładkom, które znajdziemy w zestawie, możemy stworzyć perfekcyjną fryzurę idealnie wymodelowaną i wycieniowaną.

QuickCut HC4250 Remington kosztuje od 177 do około 250 zł w zależności od sklepu (lista sklepów)

Moje wrażenia

Nie będę owijał w bawełnę, ale z takim kształtem maszynki spotkałem się pierwszy raz. I mimo tego, że od razu przypadł mi do gustu to również od razu zrodziła się myśl, że nie będzie to łatwe w obsłudze. No i cóż… myliłem się. Maszynkę idealnie trzyma się w dłoni a dzięki świetnej jakości ostrzom dosłownie sunie po skórze i tnie włosy bardzo sprawnie, szybko i perfekcyjnie. Nie ma potrzeby wielokrotnego przesuwania jej w jednym miejscu aby wszystkie włosy były ścięte na odpowiednią długość i dzięki tej cesze moje standardowe strzyżenie w domu rzeczywiście stało się szybsze. Maszynkę cechuje również i to, iż grzebienie pomagające ciąć włosy na równych długościach zakłada się bardzo łatwo. Podobnie jak i łatwo się je zdejmuje, a jednocześnie trzymają się one pewnie maszynki. Fajną opcją jest również to, że ostrze maszynki można wypłukać pod wodą. Wspominałem już też, że maszynka jest bezprzewodowa i producent obiecuje, że wystarczy 10 minut ładowania aby maszynka dała radę działać przez całe jedno strzyżenie, co mogę potwierdzić przeprowadziwszy kilka testów.

Maszynka ta znakomicie zastąpiła inną, jak do tej pory moją ulubioną maszynkę. I muszę przyznać, że szybko jej nie wymienię na nowy model. Dlatego w szkolnej skali ocen wystawiam jej w pełni zasłużoną ocenę celującą.


Michał

Komentarze

 1. Ta maszynka będzie idealna na prezent dla mojego mężczyzny :) Niech sam siebie obcina jak chce a nie wykorzystuje innych ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta maszynka wygląda niesamowicie :) BTW, nas też goli Remington :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak wygląd ma niesamowity :) ale i niesamowicie dobrze strzyże :)

   Usuń
 3. Świetnie się prezentuje ...a ja od zawsze lubię i podziwiam Twoje szalone fryzury :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Porządny sprzęt zawsze mile widziany :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty