Oczu twych blask


Oczy potrafią powiedzieć o nas wiele. Zarówno o naszych emocjach, nastroju czy też uczuciach. Oczy są po prostu zwierciadłami naszej duszy a przez to właśnie ważne jest to, aby te zwierciadła otaczała nienaganna oprawa. Najważniejsze jest jednak to, że nawet jeśli skóra wokół oczu zaczyna wyglądać nie najlepiej to wtedy możemy sięgnąć nie tylko po odpowiednie kosmetyki ale nawet i po technologię. Dlaczego tak istotne jest to aby odpowiednio dbać o skórę wokół oczu? Różni się ona niestety od skóry w każdym innym miejscu nie tylko twarzy ale i ciała. Przede wszystkim jest ona znacznie cieńsza i pozbawiona podściółki tłuszczowej — przez co też prześwitują przez nią naczynia krwionośne. Jest słabo natłuszczona i narażona nad wyraz na powstawianie zmarszczek z powodu bardzo dużej ruchliwości naszych mięśni wokół oka. Dobrze dobrana pielęgnacja potrafi jednak szybko przywrócić nam jasne, świeże i nierzadko zmysłowe spojrzenie. Potrafimy minimalizować zmarszczki, cienie jak i opuchliznę. Wystarczy zacząć odpowiednio działać zachowując najważniejszą zasadę — systematyczność. A jeżeli znajdziemy jeszcze do tego technologicznego sprzymierzeńca, to połowę sukcesu mamy już w kieszeni.


DermoFuture Technology - Urządzenie masujące do usuwania zmarszczek pod oczami i w okolicy ust

Na naszym rynku coraz częściej pojawiają się cudowne urządzenia, które mają odmienić nasze życie i sprawić że będziemy piękniejsi, młodsi i coraz bardziej idealni. Niestety dość często obietnice te nie mają większego pokrycia w rezultatach. Nie będę owijać w bawełnę i przyznam, że w pierwszej chwili gdy zobaczyłem to urządzonko do pielęgnacji oczu zastanowiła mnie jedna z jego funkcji. A mianowicie grzanie. Aż do teraz na rynku widziałem w zasadzie tylko urządzenia chłodzące a w poradnikach zaleca się masaż zimnymi łyżeczkami lub kostkami lodu, gdyż zwęża to i obkurcza naczynia krwionośne a więc niweluje cienie i opuchnięcia. W tym przypadku mamy do czynienia z ciepłem — ale nie spodziewajcie się tu gorąca. Masująca głowica rozgrzewa się maksymalnie do 40 stopni Celsjusza. Jest to niewiele więcej niż temperatura naszego ciała ale wystarczająco dużo aby wspomagać przenikanie składników aktywnych kosmetyków w głąb skóry. A jednocześnie nie jest to aż tak wysoka temperatura by doprowadzić do przegrzania i pękania kapilar naczyń włosowatych. Dodatkowo działanie temperatury wspomaga masaż przy wykorzystaniu wibracji. Producent wspomina również o wykorzystaniu zjawiska jonizacji.


Jak używać urządzenia masującego do usuwania zmarszczek pod oczami i w okolicy ust DermoFuture i ile to kosztuje?

Sposób użycia jest wręcz banalnie prosty. Wystarczy na skórę wokół oczu i/lub ust zaaplikować kosmetyk pielęgnacyjny i rozpocząć delikatny masaż metalową głowicą masażera. Najlepiej jest przesuwać głowicę masażera wzdłuż zmarszczek. Masaż wykonujemy do czasu całkowitego wchłonięcia się kosmetyku. Po użyciu masażera zmarszczki zmniejszają się.

Urządzenie kosztuje około 100zł i można je kupić większych sklepach sieci ROSMANN lub TUMasażer na moje męskie oko

Urządzenie jest przyjemne dla oka zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie. Działa na baterię typu AAA (mały paluszek) — niestety nie dołączona jest do kompletu. Obsługa jest dziecinnie prosta, wręcz intuicyjna. Wystarczy jeden klik i urządzenie jest już gotowe do masażu. Masaż jest bardzo przyjemny i co najważniejsze, skóra wokół oczu bardzo szybko zaczyna wyglądać o wiele lepiej. A co dla mnie szczególnie istotne to to, że widzę iż mój ulubiony krem wspomagany tym masażem działa o wiele intensywniej. Tak więc nie wyobrażam już sobie codziennej pielęgnacji okolicy oka bez mojego masażera.

W skali szkolnej wystawiam mu ocenę bardzo dobry minus (minus za brak baterii w zestawie)

Michał

Komentarze

 1. Z chęcią bym sięgnęła po takie urządzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Coraz bardziej podobają mi się ich urządzenia, trzeba się przyjrzeć dokładniej. Wokół ust robi mi się dramat.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie lubię jak sprzedają takie urządzenia bez baterii w zestawie. Już bez przesady zwykłą by mogli wsadzić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo interesujący aparat, może świetnie uzupełnić pielęgnację domową okolic wokół oczu. Myślę, że może się też sprawdzić przy wprowadzaniu w skórę serum punktowego na zmarszczki śmiechowe i te na czole.

  OdpowiedzUsuń
 5. wow, sama bym chętnie poznała to cudo ;) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Bateria mogłaby być, ale urządzonko bardzo przydatne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Za każdym razem jak przechodzę koło niego w Rossmannie to mnie woła :D Dobrze, że idę tam pod pachę z moim J. i on trzyma mnie w ryzach (na moją prośbę zresztą :D).

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty