Esencja współczesnego mężczyzny OPPORTUNE™ PREMIUM


Kim jest współczesny mężczyzna? To nie proste pytanie. W naszych czasach trudno chyba określić jakąś typową charakterystykę współczesnego mężczyzny. Z pewnością dużo łatwiej będzie powiedzieć jaki powinien być współczesny mężczyzna. Najłatwiej jednak będzie jak opiszę czego się od niego oczekuje. Współczesny mężczyzna jest łagodny, ale potrafi walczyć o swoich bliskich. Jest emocjonalny. Potrafi rozmawiać... i milczeć kiedy słowa są zbędne. Jest pragmatyczny. Jego myśli i działania wybiegają w przyszłość, którą z łatwością potrafi budować. Ale ma też nutę szaleństwa i potrafi zaskakiwać. Ma pasję. Tak, zdecydowanie musi mieć pasję. Najlepiej niebanalną, która powoduje, że jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Musi również być gotów z niej zrezygnować aby pozwolić się realizować swojej drogiej połówce pomarańczy. Współczesny mężczyzna sam określa swój sukces, zarówno prywatny jak i zawodowy. To mężczyzna z klasą.


Nuta głowy, wyczuwalna jako pierwsza, stanowi swoistą wizytówkę zapachu. Otwiera ją słodko-cytrusowy aromat mandarynki oraz świeży arbuz. Przeplatają się one z pikantnym, energetyzującym różowym pieprzem. Serce zapachu to ciepły aromat pieprzu syczuańskiego połączonego z łagodną lawendą i relaksującym jaśminem. To właśnie te nuty nadają OPPORTUNE PREMIUM charakteru. Dopełnieniem kompozycji jest nuta bazy, będąca tłem i duszą, która zostaje z nami najdłużej. W OPPORTUNE króluje orientalna woń bursztynu, delikatny akord białych kwiatów leśnych, intensywny i zmysłowy aromat piżma z aromatycznym cedrowym olejkiem esencjonalnym. Zapach został uzyskany w wyniku zastosowania zaawansowanej technologii JUNGLE ESSENCE pozwalającej uchwycić naturalną przejrzystość i orzeźwiającą świeżość górnych nut zapachu. Dopełnieniem całości jest minimalistyczny flakon wykonany z lodowo-niebiesko szkła o eleganckim, metalicznym wykończeniu. Opakowanie jest uosobieniem stylu nowoczesnego mężczyzny.

OPPORTUNE Premium to intrygujący zapach wody toaletowej podkreślający charakter współczesnego mężczyzny. Przede wszystkim łączy w sobie dwie przeciwstawne siły: LÓD oraz OGIEŃ. Pierwszy krok wprowadza nas w iskrzący niczym oszronione i mrozem zatrzymane nuty. Bardzo świeże wręcz niebieskie i mocno wibrujące srebrem. Kolejny krok to powolne zbliżenie, nawiązanie porozumienia, rozbudzenie prowadzące do zaufania. Zapach wciąż jest wibrujący lecz to już początek miłości. Gdy zrobimy krok na trzeci stopień zapachu znajdziemy tam już wręcz sensualne nuty, wyzwolone i cielesne zaufanie dodające sporo pewności siebie.

Flakon o pojemności 50ml kosztuje około 130zł a kupicie go TU lub u jednego z ponad trzech milionów przedstawicieli Amway na całym świecie.


Michał

Komentarze

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty