W zamglone Twe oczy spojrzę


Świeżość we mgle skąpana

Niektórzy używają mgiełek do ciała by się trochę orzeźwić w gorące dni. Inni, by po prostu skąpać się w ich zapachu. Ja osobiście uwielbiam je w roli lekkich wód toaletowych. Szczególnie w trakcie gorących dni. Wtedy wolę po prostu leżeć i pachnieć. O ile oczywiście nie muszę aktywniej spędzać takich chwil. Mgiełki cechują się zdecydowanie lżejszymi zapachami i naprawdę trudno z nimi przesadzić. Często pachną owocowo ale mogą również pachnieć naszymi ulubionymi perfumami. Niekiedy oprócz tego, że ubierają nas w swoistą wyjątkowość i poprawiają nam nastrój potrafią pielęgnować również i naszą skórę. Ale jednak mimo tego to właśnie zapach jest tu najważniejszy. Są takie zapachy, które działają na nasze - ale też innych - samopoczucie. A my nosząc je na własnej skórze czujemy się wyjątkowo. Są też i takie zapachy, które pomimo tego iż przypisane są do konkretnej płci doskonale lawirują między nimi i wydobywają to co u każdego najdoskonalsze.
Wistful Aroma Body Mist od Amway

To odświeżająca, leciuteńka mgiełka do ciała, w której swoją duszę odkrywa orzeźwiające limoncello i słodka nektarynka. Choć ja wyczuwam w niej również wibrującą i tajemniczą soczystą zieleń wiciokrzewu. Niczym w słodkim, tajemniczym ogrodzie zapach rozwija się kwieciem frezji, rozbrzmiewa kwiatem gorzkiej pomarańczy i lotosu Co interesujące, ten spray do ciała dodatkowo wzbogacony został witaminą E oraz gliceryną. Substancje te znane są ze swoich właściwości zmiękczających i chroniących skórę. Zapach tej mgiełki idealnie otula nas i uzupełnia dodając nam siły i energii aby każdy nasz dzień był wyjątkowy i abyśmy mogli podołać każdemu wyzwaniu rzuconemu nam przez życie.


Szklany flakon o pojemności 100 ml kosztuje około 160zł i można go nabyć TU.


Michał

Komentarze

 1. Tytuł mnie przywiódł :) Pierwszy raz na oczy widzę i markę i mgiełkę, ale tak pięknie przedstawiona, że chciałoby się chociaż dotknąć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie używałam mgiełek do ciała, chyb czas to zmienić ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż sama się psiknęłam, ale mgiełką do twarzy :) Uwielbiam ten kosmetyk, szczególnie latem, gdy perfumy są za mocne. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mgielki to ja uwielbiam ale na tę to chyba mnie nie stać narazie Jednak nuty zapachowe są idealne jak dla mnie Mieć taką bylo by bosko

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty