Douglas umalował finalistki Miss Polski na Wózku 2015


W sobotę 25 lipca w Amfiteatrze Bemowo odbyła się Gala Finałowa Miss Polski na Wózku 2015. Makijażyści Douglas zadbali, aby wszystkie finalistki miały olśniewające make-up’y, które uwydatniły ich naturalne piękno i blask.

Piękna i na wózku

Wybory Miss Polski na Wózku zostały zorganizowane przez Fundację Jedyna Taka już po raz trzeci. Inicjatywa ma na celu zmianę wizerunku i postrzegania kobiet z niepełnosprawnością. Każda kobieta ma prawo czuć się piękna i tak być odbierana przez społeczeństwo – przekonuje Katarzyna Wojtaszek, prezes Fundacji Jedyna Taka i dodaje – Nasze finalistki to kobiety pełne pasji, sił oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji własnych marzeń. To kobiety, dla których wózek nie przesądza o ich atrakcyjności. Zachęcamy wszystkie panie do dbania o swój wygląd i pielęgnowania pewności siebie, zgodnie z zasadą, że każda z nas jest jedyna taka!

Finalistki

Dwanaście najpiękniejszych

W trakcie sobotniej Gali zaprezentowało się dziesięć finalistek wybranych za pośrednictwem głosowania internautów oraz dwie uczestniczki wyselekcjonowane przez jury, w którym zasiadali między innymi: Krzysztof Strzałkowski - burmistrz Dzielnicy Wola, Paweł Borkowski – Makijażysta Regionalny Douglas oraz Agata Roczniak - modelka z niepełnosprawnością. Z rąk zeszłorocznej wygranej – Julii Torli - koronę najpiękniejszej Polki na Wózku otrzymała Katarzyna Kozioł, która została także Miss Publiczności. Tytuły I Vice Miss i Miss Foto wywalczyła Joanna Krzemieniewska. II Vice Miss oraz równocześnie Miss Popularności została Katarzyna Szot. Tytuł komplementarny Miss Mediów Integracji powędrował do Julity Kuczkowskiej.Katarzyna Kozioł

Paweł Borkowski Douglas i Katarzyna Kozioł

O perfekcyjny wygląd wszystkich finalistek zadbał Douglas. Magdalena Bystrzycka – Główna Makijażystka oraz Makijażyści Regionalni - Ewelina Kołucka, Sylwia Koźmińska i Paweł Borkowski sprawili, że uroda uczestniczek rozkwitła i oczarowała publiczność. Niezmiernie cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak wspaniałej inicjatywy, jaką są Wybory Miss na Wózku – mówi Beata Madeja, PR Manager Douglas Polska i dodaje – Naszą misją jest inspirowanie i odkrywanie kobiecego piękna na każdym etapie życia, niezależnie od okoliczności. Wszystkie finalistki udowodniły, że piękno nie zna żadnych ograniczeń. 

Artur Chamski

Conrado Moreno

Marek Kaliszuk

Katarzyna Szot

To dlatego przedsięwzięcie Fundacji Jedyna Taka jest nam tak bliskie. Wszystkim uczestniczkom życzymy wytrwałości w realizacji ich marzeń i pasji. Galę finałową, którą poprowadził Conrado Moreno umiliły występy Artura Chamskiego, Marka Kaliszuka oraz gwiazd wieczoru Donatana i Cleo. Wydarzenie było również transmitowane on-line na kanale Fundacji Jedyna Taka na Youtube.


Komentarze

 1. Wspaniałe dziewczyny! Dużo uśmiechu na ich twarzach, co sprawia, że i bez makijażu byłyby piękne :) Ale cały konkurs jak najbardziej na tak! Miło również, że tyle gwiazd wzięło w tym udział :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo piekno zalezy od charakteru Mieszka w duszy A kobiety piekne Dobrze,zexsa takie konkursy bo na pewno trochę wzmacniaja poczucie wlasnej wartosci Makijaze mialy slicznie wykonane

  OdpowiedzUsuń
 3. I bardzo dobrze :) Każda kobieta powinna czuć się pięknie, ale lepiej zaszufladkować i wytykać palcami bo jest niepełnosprawna. Te wybory przełamują wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne dziewczyny!
  Wspaniale, że i dla nich powstało takie wydarzenie, bo wiadomo, że "normalne" wybory to tylko zbiorowisko pustych, sztucznych lali...szczególnie te międzynarodowe, w których wygrywają kobiety prosto spod skalpeli chirurgów plastycznych, które z naturalnością mają tyle wspólnego co kosmetyki drogeryjnych marek XD A inteligancją nie grzeszą, patrząc na ich wywiady i wypowiedzi w tv :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie ! uważam, że każda kobieta powinna czuć się dobrze ze sobą :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniale, że tak piękne dziewczyny mogą się zaprezentować szerszej publiczności (Y)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty