Teraz wszyscy Go OUT


Lubię spotykać się ze znajomymi. Najchętniej wychodzimy wtedy do jakiejś przytulnej restauracji, rozkoszujemy się doskonałym jedzeniem i rozmowami. Śmiechów, żartów choć i trudnych czy poważniejszych tematów do rozmów nam też nie brakuje. Jedzenie ma w sobie tą wręcz magiczną chyba moc, która pozwala nam godzinami rozmawiać i cieszyć się i sobą i nim. Jedzenie serwowane w restauracjach ma to do siebie, że szybko nastraja wspomnieniami lub przenosić nas w różne zakątki świata. Jesteśmy wtedy przez chwilę w zupełnie innym miejscu. Czujemy się doskonale i zapominamy o wszystkim co zostawiliśmy na zewnątrz. Jesteśmy my i feeria smaków, którą dzielimy się ze współbiesiadnikami. Jeżeli więc też tak lubisz spędzać czas ze znajomymi to mam dla Ciebie coś ciekawego. Przewodnik po restauracjach, który dodatkowo pomaga zaoszczędzić na rachunkach. GoOut płać mniej.Jego działanie jest bajecznie proste. Kupujesz przewodnik TU. W środku znajduje się karta, którą warto zarejestrować - choć nie jest to konieczne - aby cieszyć się całą mocą tej książki. Teraz wybierasz miejsce i udajesz się do niego ze znajomymi lub osobą Ci bliską. Zamawiacie dwa dania główne a przed płaceniem rachunku pokazujesz kelnerowi kupon rabatowy z przewodnika a za jedno danie główne zapłacisz złotówkę. Do każdej opisanej w przewodniku restauracji są aż trzy kupony. Dzięki temu w portfelu zostaje więcej grosza a i wieczór z pewnością będzie udany. Promocja trwa 7 dni w tygodniu przez cały czas jak czynna jest opisana w przewodniku restauracja. Fajnie nie? Nie musisz się męczyć czekając na “happy hours” czy też chodzić tam tylko w jednym konkretnym dniu. Dzięki temu, że masz trzy kupony możesz jednorazowo pójść do każdego miejsca trzy razy we dwójkę. Ale możesz też pójść na przykład raz w szóstkę i każde co drugie danie główne będzie kosztowało 1 zł. Zasada jest prosta. Jeden kupon to jedno danie główne za symboliczną złotówkę przy zamówieniu dla dwóch osób. Dwa kupony to cztery osoby i dwa dania główne za złotówkę. Trzy kupony do jednego rachunku to 6 gości i trzy promocyjne dania. A przecież więcej znajomych to bardziej udany wieczór.


Przewodnik daje ci swoje korzyści przez cały rok kalendarzowy. Dzięki trzystu stronicowemu przewodnikowi dostajesz aż trzysta kuponów do restauracji, w których dania główne kosztują od około 17zł do nawet 200zł. Dlatego zaoszczędzić możesz aż 20000zł. Robi wrażenie. Ale zobaczysz jakie wrażenie zrobi na twoich bliskich kiedy częściej będziesz mógł pozwolić sobie na wyjście do nawet tych drogich restauracji. Ja bawiłem się już doskonale z Aliną, Margaretą i Izą w restauracji Oliva. Czas upłynął nam nie wiadomo kiedy w doskonałym towarzystwie przy doskonałym jedzeniu i dosłownie godzinach rozmów. Lunch zaczęliśmy około godziny 13:00 a skończyliśmy rozmawiać tuż po 18:00, Bo w dobrym towarzystwie i przy doskonałym jedzeniu czas płynie zupełnie inaczej – przyjemniej. Dodatkowo teraz przewodnik jest sporo tańszy. Jego ważność kończy się 31 grudnia 2015 więc warto się pospieszyć.


Michał

Komentarze

  1. Ubolewam teraz nad tym, że nie jestem ze Stolicy :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Słyszałam o nim. To świetny pomysł. W Stanach od dawna jest wiele takich wydawnictw:).

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny pomysł, wart ponawiania na kolejne lata :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty