Lato malowane zapachem


Lato ma to do siebie, że nieważne ile mamy lat to zawsze z utęsknieniem na nie czekamy. Jako dzieciaki wyczekiwaliśmy go bo lato to wakacje, czas przyjemności, ciepła i chwil spędzonych w gronie rówieśników. Jako dorośli również go wyczekujemy. Niezależnie czy wykorzystamy ten czas na urlop czy też będziemy pracować w pocie czoła. Mnie lato kojarzy się z rozkoszami, ze smakiem, z kolorami. Z burzami – nie tylko uczuć. Ale przede wszystkim z truskawkami i rabarbarem.

Dosłownie kilkanaście dni temu rozmawiałem ze znajomymi, że nie spotkaliśmy jeszcze świeczki, która pachnie rabarbarem. A tu proszę! Udało mi się taką znaleźć. I to nie byle jaką bo wyprodukowaną w Polsce. Jej zapach jest idealny. Lekko kwaśny, z odrobiną słodyczy truskawki. Pachnie po prostu jak domowy kompot. Taki, w którym wszystko równoważy się idealnie. Jak dla mnie to zapach idealny aby powrócić wspomnieniami do dzieciństwa ale również by zimowym wieczorem przypomnieć sobie, że warto czekać na kolejne lato. I na truskawki. I na rabarbar.


Świece o tym ujmującym zapachu oraz wielu innych kupicie TU za jedyne 6,50zł


Michał

Komentarze

 1. Jestem fanka Fabryka Świec Light Wiedziałam ze ma być post i jest Sama mam w domu kilka wosków,dwa sloiczki zapachowe votivki i inne produkty

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo intrygujący zapach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham zapachy, ale ty zobiłeś mi na nie apetyt.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam takiej osoby, która by nie lubiła zapachu truskawek ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty