w każdym z nas jest dziecka ślad


Nie ważne ile mamy lat, w każdym z nas przez całe życie chowa się dziecko a im częściej pozwalamy mu wyglądać na świat, tym ten świat staje się przyjemniejszy i bardziej magiczny. Dzieci biorą świat takim jaki on jest i po prostu cieszą się poznając jego każdy aspekt. Są najbardziej szczere bo mówią tylko to co myślą a nie starają się udawać. I co najważniejsze, dzieci potrafią marzyć i używać wyobraźni. Dlatego pozwalajmy naszemu wewnętrznemu dziecku marzyć a następnie realizujmy te marzenia.Z okazji Dnia Dziecka życzę Wam wszystkim wielu powodów do uśmiechu i radości. Żebyście byli dziećmi jak najdłużej i bawili się doskonale – nawet wykonując codzienne prace. Ale co najważniejsze kochajcie innych ludzi. Tak jak robią to dzieci całym sercem i bezwarunkowo. No i zachowajcie dziecięce serce i marzenia do końca życia.


Michał

Komentarze

 1. W oczach naszych rodziców, dziadków, wujostwa... zawsze pozostajemy dziećmi :) Lubią wspominać te czasy, jak lat mieliśmy naście... Czasami sama lubię przypomnieć sobie te lata :D
  Także również wszystkiego najlepszego! Tej dziecięcej wyobraźni szczególnie, bo ona nam umila szarą rzeczywistość.. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki ładny ten post :) Niestety dzieckiem zostałam już tylko dla siebie, ale czasami tak wlasnie myślę podobnie :D Tobie również życzę wszystkiego najlepszego w tym dniu i nie tylko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie dla siebie to najważniejsze :) bo po co patrzeć na to co ludzie powiedzą :)

   Usuń
 3. Lubię wynajdywać powody, dla których wracam do czasów dzieciństwa, skacze wtedy boso po kałużach, upajam się kończyną na łące lub po prostu się bawię. Dziś na pewno ofutruje lizaka ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty