Pewny siebie JA

Zapach to jedna z najmagiczniejszych formuł znanych w świecie kosmetyki. O tym, że potrafi przyciągnąć, hipnotyzować, przenosić do ulubionych miejsc i czasów. Może też odpychać a nawet szpecić – jakkolwiek by to nie brzmiało. Zapach dobrych perfum jest niczym eliksir dodający nam odwagi. Pamiętam jak przed pierwszą randką dopełnieniem wszystkiego było kilka chmurek zapachu. I dopiero wtedy poczułem, że jestem gotowy i pewnie ruszyłem przed siebie. Z randki nie wyszło nic ale to całkiem inna historia. Ja czułem się jednak sobą i wiedziałem, że jestem tym kim jestem. Gdy wychodzimy na ważne spotkanie równie ważnym jest aby zapach, w który się ubieramy dodawał nam wiary w siebie i budował naszą pewność siebie. Jak zatem pachnie pewność siebie? Odpowiedź na to pytanie znalazłem zamkniętą w czarnym flakonie. Tak czarnym, że nie przeniknie przez niego nic. A więc czy flakon zdradzi nam swoją tajemnicę? A może kryje pod czarną zbroją pewności siebie i mocy to, że w środku jego właściciel okazać się może czuły, namiętny i wrażliwy. Sprawia, że jest męski i po prostu autentyczny? Jest sobą. Pewny, odważny świadom swoich kontrastów.


Mont Blanc Legend

Mont Blanc Legend jest stworzony z myślą o mężczyznach z polotem, szlachetnych i pewnych siebie. Mężczyznach, którzy są odważni, namiętni i autentyczni. Olivier Pescheux, twórca tej kompozycji chciał stworzyć zapach pełny kontrastów łącząc nuty, które przywołują siłę i wrażliwość, tradycję i nowoczesność. Kompozycja otwiera się świeżymi tonami bergamotki, lawendy, ananasa i werbeny. W nucie sercowej wyczuwalne nuty geranium, jabłka, róży, kumaryny i jabłek różanych. W nucie bazowej – drzewo sandałowe, tonka i Eweni.Dostępne w drogeriach Douglas 
Sam zapach jest zdecydowany, mocny i zmysłowy by za chwilę rozbłysnąć błękitem i świeżością wiatru. Ale ani na chwilę nie przestaje być zmysłowy. Na koniec swojej podroży aromat ponownie staje się gorący i niemniej zmysłowy niż w chwilach poprzednich. Całość komponuje się w delikatny, pociągający zapach i na długo odciska się on w pamięci. Wciąż chce się go mieć na skórze, odczuwać i pieścić nim zmysły. Jego wielką zaletą jest to, że pachnie długo i wytrwale. Nie da się obok niego przejść obojętnie.


Michał  

Komentarze

 1. Pięknie go opisałeś, na pewno jest kuszący ;)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie zapach. Na sobie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Opis kuszący, tonka lubi mój mąż, może to być coś dla niego, muszę przy okazji powachac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapach jest wyjątkowy :) i myślę, że może się spodobać :)

   Usuń
 4. Czytałam i czułam motyle w brzuchu:) Dobry opis i zgadzam się z nim, bo znam ten zapach...

  OdpowiedzUsuń
 5. Opis piękny aż by się chciało go kupić swojemu mężczyźnie :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Buteleczka niczym demon skrywany w środku. A to tylko zapach pewności ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty