Andrzejkowy sabat blogerski

Kilka dni temu (pod koniec listopada) Monika i Patrycja zorganizowały dla nas Wieczór Andrzejkowy – choć właściwie odbyło się to popołudniem. Spotkanie tematyczne i klimatyczne, było nawet lanie wosku. Wszyscy uczestnicy tworzyli swoje własne świece zapachowe. Dzięki temu w moim domu zagościła świeca zamknięta w małym słoiczku o cudownym zapachu zielonej herbaty. Było również sporo wiedzy dzięki trzem gościom, przedstawicielom ciekawych marek głównie związanych z rynkiem paznokciowym. Był również i czas na pogaduchy i ploty przy kawie. Wszystko to działo się w „4 pokojach”, klimatycznej knajpce znajdującej się na warszawskiej Pradze.

Pierwszym gościem była marka TRIND. Jako, że ostatnio troszkę już o niej opowiadałem to odsyłam Was do wpisu właśnie o niej TU. Dodam tylko, że mieliśmy okazję obejrzeć, pomacać i powąchać wszystkie kosmetyki jakie ma w swojej ofercie ta holenderska marka.Dzięki Diamond Cosmetics dowiedzieliśmy się trochę więcej o tym czym są lakiery hybrydowe. Muszę przyznać, też że marka robi wrażenie nie tylko wizualne ale i bogactwem swojej oferty. Posiada ona bardzo szeroką gamę kolorystyczną swoich lakierów hybrydowych. Ale co ważne, lakiery te łatwo się zakłada i równie łatwo zdejmuje się je z paznokci.
Ostatnim gościem była przedstawicielka polskiej marki „Laura Conti”. W ofercie właściciela marki jest również bardzo ciekawy produkt pomagający nam wydłużyć nasze rzęsy, a w dodatku opiera się on na działaniu składnika, który znajdziemy w ofertach droższych marek ale za to w naprawdę rozsądnej cenie. Na marginesie dodam, że można go teraz kupić po bardzo promocyjnej cenie około 60zł. Podczas tego wykładu rozprawialiśmy się też z mitami związanymi z niektórymi składnikami kosmetycznymi.


Całę spotkanie było na tyle interesujące, że nawet nie wiem kiedy zrobił się już wieczór. Organizatorki spisały się na medal i wszystko było naprawdę na wysokim poziomie.


A oto lista obecności:

1) Monika Majewska - Chuchała
www.blogmoniszona.pl
2) Patrycja Rawska
www.color-mania.pl
3) Magdalena Siwek
www.77gerda.blogspot.com
4) Zosia Pawlak
http://happy-dots.blogspot.com/
5) Paulina Kalata-Radecka
http://kratelier.com/
6) Michał Domański
http://twojezrodlourody.blogspot.com/
7) Natalia Ładosz
http://natalena-style.blogspot.com/
8) Marta Wołosik
www.ale-babki.blogspot.com
9) Ola Rutkowska
http://hidiamond.blogspot.com/
10) Sylwia Sajchta
www.weak-point.blogspot.com
11) Kasia Duszyńska
http://make-upownia.blogspot.com/
12) Wiktoria Gajewska
http://gajewska-wiktoria.blogspot.com/
13) Anita Kobus
http://cococollection.blogspot.com/
14) Kamila Bogucka
www.kabodreams.blogspot.com
15) Michalina Pienkowska
http://kraina-kosmetykow.blogspot.com/

Na koniec jeszcze sponsorzy naszego spotkania.  


Michał

Komentarze

 1. Fajne spotkanie. :) Widać że było udane. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Marysia jak zwykle boska <3
  Ekhem, mam nadzieję, że tylko mi się wydaje iż ona wsadza nos w Twoją zupę chmielową :D No chyba, że źle widzę i to jest woda! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście nie woda :D to LATTE :D

   Usuń
  2. Marysia to kawosz :)
   Miło było i mam nadzieje że to nie był ostatni raz :)

   Usuń
  3. Tak :) ale musi mieć ona minimum 50% mleka w sobie :D

   Usuń
 3. super, też bym się kiedyś chętnie wybrała na takie spotkanie...ale w lubuskiem ciężko o to :/

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja mieszkam na Pradze a nie byłam w tej knajpce...fajne spotkanie, jeden Andrzejek ( Michał) i tyle kobiet, nie za dobrze? pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty