Innowacyjny składnik od Avene, koniem trojańskim w walce z trądzikiem

Dokładnie tydzień temu, dwunastego czerwca, marka Avene przygotowała dla nas niespodziankę. W niesamowitych wnętrzach Zamku Ujazdowskiego w Warszawie zorganizowana została konferencja prasowa podczas której zaprezentowano nam 'konia trojańskiego', który pomoże nam wygrać wojnę z problemami skóry trądzikowej. We wrześniu w aptekach będzie można już dostać kosmetyki z tym innowacyjnym składnikiem. Już teraz obiecać wam mogę, że jeszcze przed premierą nowego kosmetyku podzielę się z Wami swoją opinią na jego temat. Zatem bądźcie czujni!

Podczas konferencji dr Łukasz Matusiak opowiadał nam o przyczynach powstawania zmian trądzikowych ale ci, którzy się z nim zmagają już chyba bardzo dobrze wiedzą co je wywołuje. Dlatego nie będę się zagłębiał akurat w tą część prezentacji. Interesująco zaczęło się dziać gdy przedstawiono nam rzeczonego konia trojańskiego. DIOLENYL®, bo o nim mowa, działa inteligentnie – skupia aktywność na strefach dotkniętych zmianami i nie zakłócając równowagi zdrowych partii skóry. Ta opatentowana substancja aktywna o działaniu antybakteryjnym i przeciwzapalnym doskonale radzi sobie z bakteriami wywołującymi zmiany trądzikowe.Magdalena Postaleniec (Product Menager Avene) podkreślała także wyjątkowe właściwości kosmetyczne Cleanance Expert. Arsenał innowacyjnych składników aktywnych, zamknięty został w nowatorskim galenowym etui – mówiła - dzięki temu emulsja jest niezwykle przyjemna i komfortowa w stosowaniu, zapewnia optymalne nawilżenie i doskonale matuje skórę.
Mam nadzieję, że kosmetyk okaże się tak samo interesujący jak jego zapowiedź. Oczywiście jak się domyślacie nie obyło się również bez „zdjęć na ściance”. A co!

Michał

Komentarze

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty