Anti Aging, główny nurt usług beauty

Pod koniec marca w hotelu InterContinental w samym sercu Warszawy odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez markę My Beauty System, którą poprowadziła Magda Steczkowska. Tematem konferencji było szeroko rozumiane anti aging, które stanowi główny nurt usług beauty. Na początku prof. dr hab. Marcin Molski rozprawił się z faktami i mitami dotyczącymi suplementacji. Zwłaszcza tej mającej wpływ na stan naszego zdrowia jak i urody. Następnie dr Joanna Dąbrowska-Juszczak poruszyła temat tego, jak skutecznie łączyć preparaty kosmetyczne i zabiegi medycyny estetycznej. Warto wspomnieć, że obydwoje mówców to uznani fachowcy w swoich dziedzinach. W swojej pracy z powodzeniem łączą szeroką wiedzę z wieloletnią praktyką

Jak wcześniej wspomniałem konferencję tą zorganizowała My Beauty System, która jest marką nutrikosmetyków oferującą kompleksową linię preparatów opartych na naturalnych składnikach – co istotnie zwiększa ich wchłanialność oraz pozytywne działanie na nasz organizm. Marka ta wykorzystuje opatentowaną technologię wytwarzania Licaps® (kapsułka z roztworem). Płynna konsystencja zawartości kapsułki sprawia, że składniki oddziałujące na urodę mogą być o wiele lepiej wykorzystane przez organizm do poprawy wyglądu skóry, włosów, paznokci oraz wspomagać przemianę materii i redukcję masy.Już niedługo napiszę wam więcej o samych nutrikosmetykch, ponieważ mam zamiar przetestować kilka z nich na sobie. Zaś ich wachlarz jest na tyle ciekawy i dostosowany do naszych potrzeb, że warto poświęcić im cały osobny wpis.


Michał

Komentarze

 1. To ja czekam na ciąg dalszy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem bardzo ciekawa tych nutrikosmetyków. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. chętnie dowiem się czegoś o tych kosmetykach, bo u mnie to tak w temacie nutrikosmetyki: wiem, że mi dzwoni, ale za bardzo nie wiem w którym kościele :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty