Nierutynowe spotkanie BLOGERÓW URODOWYCH

Kochani,

7 czerwca 2014 roku, około południa, przy ulicy Przyce 18 w Warszawie spotkamy się na:

Nierutynowym spotkaniu BLOGERÓW URODOWYCHSecrets of beauty - porozmawiajmy o urodzie

Spotkanie organizuje Gosia z bloga „Gosia testuje i recenzuje” i ja czyli „Twoje Źródło Urody”. Przygotowujemy dla Was masę merytorycznych atrakcji. Między innymi pokaz zabiegu kosmetycznego, któremu jeden z uczestników spotkania będzie mógł się poddać. A zdradzić mogę, że będzie to niesamowicie odprężający aromaterapeutyczny „Beauty Aromatique”, zabieg pielęgnujący twarz. Dowiecie się też jak dbać o wasze włosy - dzięki styliście renomowanej marki fryzjerskiej oraz dowiecie się więcej o włosach dzięki wizycie trychologa. To tylko kilka z punktów programu naszego spotkania. A będzie się naprawdę sporo działo!

W spotkaniu weźmie udział 14 blogerów a zatem mamy 12 miejsc - jedno z nich może być dla Ciebie. Co ważne, nie decyduje tu zasada 'kto pierwszy ten lepszy' tylko to w jaki sposób prowadzisz swojego bloga o tematyce kosmetycznej.

Na Wasze zgłoszenia czekamy od 12 do 25 kwietnia b.r. Wystarczy przesłać je na adres porozmawiajmy.o.urodzie@gmail.com W treści maila wpisz adres swojego bloga a także odpowiedz też na pytanie:

„Czego oczekujesz po spotkaniu blogerów urodowych”

Listę blogerów zakwalifikowanych do udziału w wydarzeniu opublikujemy 1 maja b.r. na fanpage wydarzenia TU

Jeżeli Twój blog zostanie wybrany poprosimy Cię o wpłacenie wpisowego w wysokości 20 zł z czego połowa zostanie przekazana fundacji Green Peace na ratowanie naszej planety.


Wszystkie ważne informacje publikować będziemy na fanpage wydarzenia.
Gosia i Michał

Komentarze

 1. No jaaaaaaaaaa, akurat wtedy mam wesele !:( a tak chętnie bym się wybrała. :< Mam nadzieję, że to nie ostatnie takie spotkanie :>

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem, czy mam szansę - a bardzo bym chciała;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgłoś swojego bloga :) nie mogę obiecać, ale nie mówię nie :)

   Usuń
 3. No i moje zgłoszenie poszło :) Warszawo, bierz mnie - kobietę z Lublina :D

  OdpowiedzUsuń
 4. ogromnie żałuję,że mieszkam tak daleko:(

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładnie brzmi to "nierutynowe" spotkanie :) Chętnie bym poznała towarzystwo osobiście, ale pojęcia nie mam gdzie ja będę 7 czerwca, ciężko cokolwiek zaplanować.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapisałam się, zobaczymy, czy sesja pozwoli mi na ewentualne dotarcie (jeśli oczywiście się załapię na liste) :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty