Naturalnie, że ze Szwecji

Dosłownie kilka miesięcy temu, na polskim rynku pojawiła się nawa szwedzka marka L:A BRUKET. Do naszego kraju sprowadziła ją firma SEVA, dzięki której mogliśmy wcześniej poznać markę WISE. Firma stworzyła też niepowtarzalne miejsce, w którym uzyskamy holistyczną opiekę oraz poznamy ciekawe i istotne informacje o pielęgnacji. Będziemy też mogli zanurzyć się w świecie piękna dzięki możliwości skorzystania z nietuzinkowych zabiegów pielęgnujących wykonywanych na selektywnie i bardzo starannie dobranych kosmetykach. Miejsce to przeniesie nas w typowo szwedzki klimat. W minimalistycznej a przez to pięknej atmosferze daje się wyczuć wiedzę i doświadczenie dobrego ducha tego miejsca jakim jest pani Jadwiga Malik. Pani Jadwiga jest pasjonatką naturalnej pielęgnacji potrafiącą przekazać wiele cennych informacji, jak również zarazić swoją pasją.


Dziś jednak skupię się bardziej na nowej marce. Produkty L:A BRUKET powstają z wysokiej jakości składników, z których zdecydowana większość jest organiczna. Gwarantuje to ich wyjątkowe właściwości jak i wysokie bezpieczeństwo ich stosowania połączone efektywnością działania. Swoje oszałamiające zapachy zawdzięczają olejkom eterycznym. Między innymi z trawy cytrynowej, ciemnej wanilii, róży czy uzyskiwanego z liści pomarańczy petigrain. W kosmetykach tych znajdziemy również sól morską, algi oraz wiele innych cennych składników.


Niezależnie czy sięgniemy po mydła, sole, peelingi a nawet wodorosty służące do niesamowicie działającej kąpieli, kosmetyki te dają nam gwarancję że nasza łazienka zamieni się w luksusowe i wyjątkowe SPA. Wszystkie kosmetyki zamknięte są w prostych, wręcz ascetycznych opakowaniach niesamowicie praktycznych i przyjemnych dla oka. W ofercie tej marki znajdziemy również świece, które doskonale wpasują się w klimat relaksu i przyjemności. Już niebawem podzielę się z wami moimi recenzjami niektórych z tych niesamowitych preparatów.


W siedzibie SEVA na ulicy Karowej 18a w Warszawie znajdziemy również suplementy diety. Choćby CHRISTOCYANINE zawierającą fiktocyjaninę będącą silnie skoncentrowanym płynnym ekstraktem ze spiruliny, której moc warto wykorzystać na przykład podczas przejścia zimy w wiosnę aby wzmocnić i wspomóc w ten sposób swój organizm. Dodatkowym miłym akcentem podczas wizyty w gabinecie jest to, że podczas konsultacji możemy napić się wody z cytryną i sokiem z kwiatu czarnego bzu.


Michał 


Komentarze

  1. szkoda, z etakiego miejsca brak w Krakowie bo napewno bym wstąpiła do tego sklepu ! A kosmetyki tak wyglądają świetnie że bym wszystkie kupiła najchętniej

    OdpowiedzUsuń
  2. Trawa cytrynowa i róża to co by mnie skusiło to tylko z tym dodatkiem :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty