Dzień kobiecych przyjemności

Dziś dzień kobiet, więc wpis jest niedługi ale za to barwny. Co prawda, jak zapewne się domyślacie, osobiście sobie paznokci nie maluję lecz ze względu na mój zawód dość często zdarza mi się malować paznokcie kobietom. Przedstawiam wam dwie stylizacje. Proste acz bardzo kobiece... no może bardziej dziewczęce. Wykonane zostały lakierami MiniMAX marki Eveline Cosmetics.

Kolorowy zawrót głowy wykonany dziesięcioma różnymi odcieniami.Wieczorny figielek w dwu odcieniach.Muszę przyznać, że lakiery te mają kilka zalet. Łatwo aplikują się cienkimi warstwami - na zdjęciach widoczne są dwie warstwy. A jeżeli nałożone zostaną na podkład i pokryte topem dość długo wytrzymują. Dodatkowy atut? Są niedrogie. Kolejną ich zaletą jest szeroki wachlarz kolorystyczny. A wracając do ich trwałości – osobiście twierdzę, że lakier podobnie jak makijaż powinien być zmywany częściej niż co kilka dni. Ponieważ paznokcie też chcą oddychać.


Michał

Komentarze

  1. wow,jakie piękne kolory !! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne kolory. :) Na moich paznokciach rzadko który lakier wytrzymuje kilka dni. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Paznokcie paznokciami, ale dłonie ta Pani ma przecudowne. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty