Walentynkowy look z Eveline Cosmetics

Walentynki to moment kiedy każda kobieta chce poczuć się wyjątkowo i powabnie. Ważne jest też to aby w oczach swojej drugiej połówki wzbudzić zachwyt i dostrzec ten niepowtarzalny błysk w oku wywołany własnym wyglądem. Doskonale pomaga w tym odpowiedni makijaż, który będzie dopełnieniem stroju i idealnej fryzury. Z pewnością pomoże ci to poczuć się piękną i wtedy cały świat padnie ci do stóp.
Tu z pomocą wychodzi wam naprzeciw, jak zawsze, Eveline Cosmetics. Ich wizażyści pokazali jak w prosty sposób wyglądać zjawiskowo. Zacznij od podkładu Magical Cover, który nada ci młodzieńczej świeżości jednocześnie wyrównując idealnie koloryt cery. Muśnięta pudrem Celebrities skóra zyska satynowe wykończenie. Na powiekach doskonale sprawdzi się smoky eyes, który świetnie podkreśla oko i zdecydowanie przykuwa uwagę. A dzięki cieniom Quatro Eyeshadow wykonanie tego makijażu jest przyjemne. Usta wystarczy musnąć super delikatnym kremowym błyszczykiem Lovers Ultra Shine Lipgloss, dostępnym w palecie bardzo kuszących kolorów. Jeszcze tylko lakier do paznokci, który będzie szybciej gotowy oraz bezpieczny dzięki wysuszaczowi z serii Nail Salon. I już jesteś gotowa by poczuć się jak gwiazda wieczoru. Bo przecież nią jesteś! A cały świat jest twój, a dla niego jesteś całym światem.
Michał

Komentarze

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty