share week 2014Andrzej z JestKultura kolejny już raz zaprasza do udziału w akcji blogerskiej Share Week. O co chodzi? O to, by pokazać w sieci to co naszym zdaniem zasługuje na uwagę. Pokazać co nas interesuje i zainteresować tym również i innych. A oto moje ulubione i warte odwiedzenia blogi w Sieci.  chilli bite
Chillibite - jej blog od dawna jest tym, na który dość często zaglądam. Apetyczne przemyślenia, smakowite inicjatywy. Niejeden przepis z tego bloga doskonale odnalazł się w mojej kuchni.


arsenic
Na blogu Arsenic można się zarazić się bakcylem i samemu zacząć tworzyć domowe mazidła. Można dowiedzieć się czym są i jak działają (bądź nie) składniki kosmetyków, które nawet wyciśnięte z rośliny są przecież chemiczną miksturą. Ale przede wszystkim dzięki niej odkrywam nieznane mi wcześniej cudowne marki i unikalne kosmetyki. 


Blogerki zniszczyły mi życie 
Lubie go czytać. I choć czasem wywołuje u mnie swoimi wpisami kaskady śmiechu a czasem wręcz odwrotnie to i tak tam wracam. Chociażby po to żeby zobaczyć jak zagrać w „dorwać szafiarkę”. 

Więcej miejsc które czytam znajdziecie obok. A co Wy czytacie? Może zechcecie pokazać mi drzwi do waszej Narnii, w której potraficie zatracić się bez reszty? 

Michał

Komentarze

 1. Znam tylko ten ostatni :) Z pewnością spojrzę i na pozostałe dwa i to już za chwilę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja obiecałem sobie w ten weekend nie robić nic tylko poczytać Twojego Bloga :)

   Usuń
 2. Znam dwa ostatnie blogi. Mam też swoje ulubione, między innymi Szminka w kurniku, gdzie idę po dawkę dobrego humoru i pozytywnej energii. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam tych blogów, ale chętnie zajrzę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. o, właśnie dojrzałam,że nie widnieje w Twojej liście czytelniczej..heh może kiedyś zasłużę;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty