Nawilżanie wprost z morskich otchłani

Siarczyste mrozy i wiatr nie wpływają na naszą skórę najkorzystniej. Przesuszona, podrażniona skóra wymaga intensywnej i wzmożonej troski. Co prawda, gdy wychodzimy na dwór powinniśmy raczej wybierać kosmetyki o cięższej, tłustszej konsystencji ale jeśli trzeba dać skórze odrobinę komfortu i ukojenia warto sięgnąć – na noc – po lżejszy, mniej natłuszczający aczkolwiek doskonale dbający o naszą cerę, krem. Nawet jeżeli nie jest to krem ukierunkowany na nocną pielęgnację.

KREM NAWILŻAJĄCY - MOISTURIZING OXYGEN FACE CREAM marki Olos

Cała energia i korzystne właściwości wyciągów pochodzenia morskiego na twojej skórze. Kremowa konsystencja zawierająca naturalne wyciągi zapewnia intensywne nawilżenie twojej skóry.

Przeznaczenie: Dla tych, którzy wiedzą jak ważne jest nawilżanie.

Składniki aktywne: Wyciąg z Chlorella Vulgaris, bioplankton, atomizowana woda morska, witamina E, kwas hialuronowy.

Krem zamknięty jest w przyjemnym dla oka i dłoni plastikowym słoiczku o standardowej, jak dla kremów, pojemności 50ml. Ma delikatnie morską barwę, choć może to moje subiektywne odczucie bieli. Przyjemny, ledwo wyczuwalny, zapach przywodzi mi na myśl świeżość i lekki aromat nadbrzeżnej łąki pełnej subtelnych ziół. Konsystencja jest delikatna ale nie na tyle aby lekko nie natłuścić skóry i dzięki temu zabezpieczyć jej przed chłodem i uciekaniem wody z naskórka i głębszych warstw skóry właściwej. Rozprowadza się na skórze delikatnie i dość szybko się wchłania. I choć na skórze pozostaje delikatny film, nie sprawia on żadnego dyskomfortu. Skóra nie świeci się a raczej odzyskuje blask wypoczętej i zdrowej skóry. Krem jest bardzo wydajny.

Po tygodniu stosowania:

Już po pierwszym zastosowaniu skóra wygląda na wypoczętą i mniej podrażnioną, A to dzięki ekstraktowi z chlorelli wspomagającemu gojenie oraz detoksykację i ujędrnianie skóry. Skóra już po 7 dniach widocznie odzyskuje zdrowy wygląd i kondycję.

Po dwu tygodniach:

Wyraźnie gładsza skóra dzięki widocznej poprawie nawilżenia. Zaczynam widzieć również poprawę jędrności i sprężystości skóry. Poza tym ukojenie jakie dał krem jest niesamowite.

Nawet podczas zimy można odnaleźć oazę ukojenia :)Michał

Komentarze

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty