Klinika piękna w sercu miasta

Niedawno w konkursie świątecznym na blogu do zdobycia był cudowny zabieg, który wykonany będzie w nieprzeciętnym miejscu, a mianowicie w mieszczącym się w hotelu Intercontinental Pearl Beauty Clinic & Spa. Szeroka oferta kliniki opiera się na wykorzystaniu profesjonalnych i luksusowych linii kosmetyków w trosce o zdrowie i naturalne piękno każdej osoby. W ofercie znajdziemy szereg usług oraz zabiegów pielęgnacyjnych, które pozwalają zrelaksować nie tylko ciało ale i duszę. A tylko takie całościowe podejście do kwestii dbania o swój wizerunek daje gwarancję efektów. Pearl Beauty Clinic & Spa składa się z dwóch elementów – Spa mieszczącego się na 43 piętrze oraz kliniki urodowej na parterze hotelu.

SPA na 43 piętrze i cudowna panorama miasta
Pearl Beauty Clinic znajdujący się na parterze Hotelu został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach oczekujących fachowej pomocy oraz widocznych efektów. Szeroki wachlarz usług zawiera w sobie między innymi zabiegi medycyny estetycznej czy też pielęgnację twarzy i ciała opartą na nietuzinkowych kosmetykach: Carita, UMO, Is Clinical. Całości oferty dopełniają konsultacje dietetyczne oraz usługi specjalistów zajmujących się kreowaniem wizerunku (styliści i wizażyści).


Kameralna atmosfera salonu Pearl Spa to prawdziwa świątynia relaksu mieszcząca się na 43 piętrze hotelu. Salon w swoich malowniczych wnętrzach oferuje całą gamę zabiegów. Choćby masaże inspirowane egzotycznymi zakątkami świata, rytuały marki Decleor oraz pełną ofertę zabiegów modelujących sylwetkę. Wizyta w Pearl Spa to podróż do krainy relaksu, gdzie podczas odprężającego zabiegu można rozsmakować się w niepowtarzalnej i odprężającej panoramie Warszawy.

Michał

Komentarze

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty