Halloween, Dziady czy co kto woli - inspiracje od Eveline

Anjelica Huston jako Morticia Addams
Żyjemy w czasach, w których każdy może obchodzić święta takie na jakie ma tylko ochotę. I właśnie dziś jest ku temu okazja. Część z was wybiera się na Halloween Party, niektórzy obchodzić będą „Dziady”, a jeszcze inni po prostu Wigilię Wszystkich Świętych. Na ulicach, w klubach i domach rozpanoszą się wampiry, wiedźmy, ząbiaczki i wszelkiej maści upiory – zarówno te straszne jak i te mocno seksowne. Ale czym kierować się w wykonaniu makijażu w takim dniu jak dzisiejszy? Właściwie wszystkim. Nawet wiedźma może mieć ociekający seksapilem makijaż. Ważne by dobrze się czuć i świetnie bawić. A czym się malować? Tu wiele firm wychodzi nam naprzeciw. Ale ja skupię się na kilku fajnych propozycjach od Eveline Cosmetics.

Jeżeli chodzi o oczy, na pewno królują tu czernie i szarości a Eveline podpowiada nam jeszcze w jakiej kolejności nałożyć cienie dla pełniejszego efektu. Precyzyjne kreski czemu nie. A całości niech dopełnią idealnie wytuszowane rzęsy. Nie zapomnijmy też o krwiście czerwonych ustach lub innych, jeżeli wolicie :) Jeszcze tylko paznokcie... może w szarościach? Lub krwistej czerwieni jak Morticia? Życzę wam wielu inspiracji i udanej zabawy.

Michał 

Komentarze

 1. Nie obchodzę Halloween :P Takie tematyczne zabawy są ok, ale niestety ludzie się tym tak ekscytują, że zapominają o NASZYM ważnym święcie czyli Święcie Zmarłych, które jest dniem zadumy a nie łażenia w kretyńskich, często bardzo niedopracowanych strojach :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na cmentarze tak nie chodzą :) a jakby nie patrzeć "tradycję Dziadów" opisywał nawet sam Adam Mickiewicz. Więc i w naszej tradycji to wigilia Wszystkich Świętych to nie do końca czas zadumy. Juto mamy święto tych którzy odeszli i powinniśmy się radować iż są w lepszym świecie :)

   Usuń
  2. jest czas na zabawę i czas na zadumę..jeśli wszystko jest zrównoważone w proporcjach to jedno nie przeszkadza drugiemu, pozdrawiam
   Ola Kujawska

   Usuń
 2. extra pomysł! proste a działa :) i wygląda się...UPIORNIE ELEGANCKO nie tylko w Halloween :)
  Pozdrawiam Ola Kujawska

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty