Siła natury w męskiej pielęgnacji - Wise męski tonik i woda po goleniu - w jednym.

Obietnica producenta:

Tonik do twarzy / woda po goleniu – w jednym. Pozostawia przyjemne, świeże uczucie zapobiegając nadprodukcji sebum oraz wszelkim podrażnieniom. Działa jak tonik przywracając naturalne pH skóry. Nawilża i rewitalizuje po myciu jak też dezynfekuje skórę po goleniu. Nie zawiera alkoholu dlatego nie wysusza i nie podrażnia wrażliwej i podrażnionej goleniem skóry. Jest idealny dla każdego rodzaju skóry. Szczególnie dla wrażliwej.

Sposób użycia:

Zamknij oczy i spryskaj twarz z odległości ok. 30cm. Nie musisz używać wacików i dozujesz tylko tyle ile potrzeba – bez marnowania kosmetyku. Dla lepszego efektu stosuj zarówno na noc jak i na dzień. 

Moje obserwacje:

Prosty, przyjemny dla oka i ręki flakon z atomizerem zamyka w sobie delikatny, płynny, pielęgnujący i odświeżający lotion. Kosmetyk rano pozwala się rozbudzić a wieczorem przywraca skórze uczucie komfortu po całym ciężkim dniu. Bardzo przyjemna aplikacja dzięki atomizerowi. 2-3 naciśnięcia i skóra jest pokryta przyjemną odświeżającą mgiełką. Sprawdza się to zarówno po goleniu jak i po każdym myciu skóry. Czasem zdarzyło mi się sięgnąć po niego tak po prostu w ciągu dnia bo przyjemnie odświeża i wprawia w dobry nastrój. Kosmetyk pachnie przyjemnie, świeżo, rzekłbym zielono i ziołowo.

Po 14 dniach stosowania:
Nie ma żadnych podrażnień i mimo wrażliwej skóry nie pojawiły się wcale. Skóra jest wyciszona, gładka i nawilżona.

W szkolnej skali wystawiam ocenę bardzo dobry + (plus za wydajność)

Michał

Komentarze

Popularne posty