Hegron – guma do stylizacji

Obietnica producenta:


Sprężysta konsystencja gumy do stylizacji, do modelowania i remodelowania twojej fryzury. Pozwala wystylizować uczesanie jakie tylko chcesz i kiedy tylko chcesz, zmieniając je w ciągu dnia. Wystarczy palcami ułożyć nową, supernowoczesną fryzurę, podkreśli pojedyncze kosmyki, zaakcentuje pazurki. Guma przygotowana jest według specjalnej profesjonalnej formuły i jakości. Dodaje włosom objętości. Efekt jest długotrwały a fryzura elastyczna. Niewielką ilość preparatu rozetrzyj na dłoniach i palcami kształtuj i modeluj pożądaną fryzurę. Odpowiednia do układania mokrych i suchych włosów. Guma najlepiej sprawdza się na włosach krótkich lub średniej długości.

Moje obserwacje:

Po otwarciu plastikowego słoika pierwsze co zwraca naszą uwagę to cudny, świeży i bardzo przyjemny zapach. Następnie dostrzegamy gęstą przypominającą budyń „pastę”. Jest gęsta i zwarta w konsystencji. Gwarantuje to wydajność w używaniu i tak też jest i w tym przypadku. Już niewielki „groch” gumy, rozgrzany w dłoni, pozwala wymodelować fryzurę jak najlepszy konstruktor. Pozwala również podkreślić, wydobyć lub wyodrębnić poszczególne pasma. Lepiej używać mniej i troszkę dobrać niż nabrać za dużo i być niezadowolonym – ta dewiza powinna przyświecać użytkownikom tej urzekającej zapachem gumy. Jest niedroga, wydajna i trwale buduje nawet wymyślne konstrukcje na głowie. Na pewno będą z niej zadowoleni zarówno panowie jak i panie o nie za długich włosach i lubiących fryzury wyglądające na artystyczny nieład.

W szkolnej skali wystawiam ocenę bardzo dobry.

Michał

Komentarze

  1. Używam gumy tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Fryzura łatwo się układa a efekt jest długotrwały :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty