Żel z licencją do „wygładzania” B-LIFT Eye Contour Lifting Microgel

Obietnica producenta:

Specjalnie opracowany dla delikatnej skóry okolic oczu. Dzięki wysoce zmikronizowanej postaci znacząco ułatwia wchłanianie, zwiększając biodostępność substancji czynnych:

Heksapeptyd B - hamuje skurcz mięśni mimicznych.
Phytaluronate - koi i zmniejsza obrzmienie.
Fitodermina – nawilża oraz działa napinająco i wygładzająco.
Polipeptyd przeciwzmarszczkowy - redukuje głębokość zmarszczek.

Wyjątkowe, żelowe podłoże charakteryzujące się mikroskopijnymi cząstkami, pozwala na idealną penetrację. Stężenie heksapeptydu B zostało dostosowane do specyfiki skóry wokół oczu.

Phytoluronate posiada zdolność do magazynowania wody a co za tym idzie wykazuje wysokie zdolności nawilżające. Jest to związek zwiększający swoją objętość, koi i zmniejsza obrzmienia. Działa podobnie jak kolagen i kwas hialuronowy. Fitodermina nawilża a dodany polipeptyd przeciwzmarszczkowy zawierający "Mikro-collagen TM" redukuje głębokość i liczbę zmarszczek. Nie perfumowany.


Moje obserwacje:

W wygodnej estetycznej i prostej a przez to dystyngowanej tubie ukryty jest bezbarwny i bezzapachowy żel. Zarówno jedna jak i druga cecha powoduje, że kosmetyk ten zapowiada się jako doskonały produkt do wrażliwej okolicy jaką są nasze oczy. Nie było to bezpodstawne przeczucie. Już po pierwszym użyciu miałem wrażenie, że oko się szerzej otwiera i spojrzenie jest wyraźniejsze i pełniejsze. Myślę, że doskonale sprawdzi się zarówno dla tych, którzy chcą zniwelować kurze łapki jaki i tych tych, którzy chcą zapobiegać ich pojawieniu się.

Po tygodniu stosowania:

Spojrzenie odzyskało pełnię i blask a skóra powiek jest idealnie napięta, nawilżona ale przede wszystkim wygląda na wypoczętą i zdecydowanie bardziej elastyczną. Drobne zmarszczki znikają bardzo szybko. Głębsze, mimiczne – jeszcze widoczne ale zdecydowanie spłyciły się.

  
Po dziesięciu dniach stosowania:

Działanie zauważone nie tylko przez mnie ale i moich bliskich. Skóra wygładzona, jedwabista, zdecydowanie wygląda młodziej i świeżej. Powiem więcej, skóra nie zareagowała żadnym podrażnieniem a to dodatkowy atut.

W szkolnej skali wystawiam ocenę bardzo dobry.

Michał

Komentarze

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty