Męska rzecz – krem do rąk Cosmaderm

Obietnica producenta:


Hialuronowy krem do rąk COSMADERM to bogaty w składniki krem pielęgnujący spełniający najwyższe oczekiwania – pielęgnuje i regeneruje zniszczoną skórę, chroniąc ją przed wysuszeniem. Skóra jest zrewitalizowana i gładka oraz miękka w dotyku. Gromadzona jest wilgoć. Zaleca się stosowanie kremu na noc. Wysoka zawartość masła shea 25% wspomaga działanie rewitalizujące i chroni skórę przed szkodliwymi wpływami środowiska.

Moje obserwacje:

Czarno srebrny flakon, który po przekręceniu srebrnego „korka” uwalnia pompkę dozującą. Przekręcam w drugą stronę pompka się chowa. Dzięki temu mogę go nosić ze sobą i mieć pewność, że krem nie wydostanie się z opakowania a będę mógł go użyć zawsze wtedy gdy będę miał na to ochotę lub zajdzie taka potrzeba. Zapach jest delikatny, świeży i na tyle lekki, że powinien się podobać zarówno panom jak i paniom – choć w ofercie firmy jest identyczny krem dla pań właśnie przeznaczony. Krem nie pozostawia tłustej warstwy i czuje się, że skóra jest nim pielęgnowana. Po zaaplikowaniu kremu bardzo szybko można wykonać test „pstryknięcia palcami” a mimo, że krem jest na skórze, można pstrykać swobodnie i do woli – bez wycierania rąk. Wystarczy niewielka ilość kremu aby skóra poprawiła swój stan.


Po tygodniu stosowania:

Dłonie są gładkie i doskonale nawilżone. Krem świetnie pielęgnuje również paznokcie i skórki wokół nich.

Po dziesięciu dniach stosowania:

Dłonie są jedwabiście gładkie a skóra dogłębnie nawilżona i miękka. Paznokcie wzmocnione i elastyczniejsze dzięki zawartości masła shea. Praktyczne opakowanie pozwalało mi swobodnie stosować krem po każdym kontakcie skóry dłoni z wodą.

W szkolnej skali wystawiam ocenę celujący (minus za stosunek ceny do ilości)

Michał

Komentarze

 1. Michał, gratulacje robisz niesamowitą robotę. Przełamujesz tabu o męskim podejściu do kosmetyków i to w wielkim stylu, dopinguje najbardziej twoim działaniom szczególnie na yt. Myślę że stworzenie jakieś serii artykułów czy filmików skierowanej do facetów, byłaby fajnym pomysłem szczególnie, że rynek kosmetyków dla mężczyzn ciągle się powiększa ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za miłe słowa :) bardzo motywują mnie one do dalszego działania :)

   Usuń
 2. ładujesz krem po każdym zmoczeniu rąk???

  OdpowiedzUsuń
 3. :) tak, po każdym myciu rąk, naczyń itd :) wyrobiłem sobie taki nawyk jeszcze w szkole kosmetycznej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno warto go wypróbować.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty