Gerovital Plant - delikatny demakijaż oczu i ust oraz całej twarzy

Obietnica producenta:

Delikatna formuła bez parabenów umożliwia łagodne usunięcie makijażu, kurzu i zanieczyszczeń bez podrażniania wrażliwej skóry wokół oczu i ust. Wyciąg z chabra zapobiega powstawaniu cieni i worków pod oczami a “przeciwzmarszczkowa” witamina A odżywia i zmiękcza skórę, zapobiega powstawaniu zmarszczek i spłyca już istniejące. Organiczny wyciąg z szarotki chroni skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych (promieniowaniem UV i gamma, dymem tytoniowym, zanieczyszczeniami).

Sposób użycia: Stosować codziennie rano i wieczorem.


Moje obserwacje:

Buteleczka o pojemności 100ml kryje w sobie bezbarwny płyn o zapachu zielonych łąk pełnych ziół. Płyn jest raczej wydajny ponieważ już niewielka jego ilość naniesiona na płatek kosmetyczny potrafi poradzić sobie z makijażem. Ale co najważniejsze, nadaje się on również do tego aby odświeżyć skórę, choćby po wyjściu na dwór. Po całym dniu, nawet jeżeli się nie malujesz, na skórze zbierają się tony przeróżnych kurzy czy smogów. A płyn ten, w delikatny sposób, je usunie. Płyn świetnie się sprawdza w swoim zadaniu, a co najważniejsze, jest delikatny dla wrażliwej skóry. Pozostawia skórę czystą, pozbawioną zanieczyszczeń oraz, co ważne, nie wysusza. Jestem z niego zadowolony, bo choć osobiście się nie maluję, lubię mieć pewność że moja skóra jest dobrze oczyszczona. Warto zaznaczyć, że świetnie sprawdził się jako płyn usuwający make-up, na przykład przed zabiegami pielęgnacyjnymi, które zdarza mi się wykonywać.


W szkolnej skali wystawiam ocenę bardzo dobry

Michał

Komentarze

 1. czysta i świeża skóra to podstawa

  OdpowiedzUsuń
 2. następna obowiązkowa pozycja na mojej liście :)

  OdpowiedzUsuń
 3. oooo właśnie wrażliwe me oblicze jest i potrzebuje takich delikatnych a skutecznych preparatów:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dla mnie będzie bardzo przydatny.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty