Crazy Jungle – żel do mycia i kąpieli dla małych i dużych dzieci

Obietnica producenta:

Dziecięce mydełko pod prysznic i do kąpieli daje dużo wspaniałej piany i posiada cudowny aromat egzotycznych owoców. Znakomite do mycia twarzy i skóry dziecka. Efektywnie i delikatnie oczyszcza skórę nie wysuszając jej. Jest bezpieczne dla oczu. Preparat testowany dermatologicznie, posiada neutralne pH. Jest przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia i dorosłych.


Pojemność: 950 ml 

Moje obserwacje:

Duuuuże opakowanie niebieskiego, soczyście owocowego koktajlu do kąpieli. W wannie wytwarza masę gęstej piany, dzięki której nawet duże dziecko może się świetnie bawić w wannie a i dla malucha będzie ona doskonała do zabawy. Gęsta piana nie opada za szybko więc można się dzięki niej przenieść na nieznaną wyspę lub gdzie tylko wyobraźnia poniesie małego odkrywcę. Zatem mogę z czystym sercem i ciałem powiedzieć, że znakomicie spisał się jako płyn do kąpieli. Naniesiony na gąbkę dokładnie „ubiera” w pieniste koszule z żabotami, jeśli ktoś sobie to wymarzy. Zamieni też w żołnierzyka czy księżniczkę jeżeli tak sobie wymyśli mała użytkowniczka a do tego zażyczy sobie koronę. Po wszystkim doskonale się spłucze ze skóry i mimo że wrócimy do rzeczywistości, będziemy pachnieć fantastyczną zabawą.

W szkolnej skali wystawiam ocenę dobry + (bardzo duża ilość zabawy)
Michał

Komentarze

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty