Arganowo-keratynowy szampon do włosów Eveline Cometics.

Obietnica producenta:

EFEKT JAK Z SALONU – WIDOCZNY JUŻ PO PIERWSZYM UŻYCIU!

Technologia Pro-repair 4D™ gwarantuje natychmiastową poprawę wyglądu i kondycji włosów. Szampon do włosów 8w1 dokładnie i delikatnie myje włosy farbowane, rozjaśniane oraz zniszczone. Innowacyjna formuła bogata w zaawansowane składniki aktywne, działające w synergii z olejkiem arganowym i płynną keratyną, skutecznie chroni kolor oraz nadaje włosom blask. Intensywnie nawilża, odżywia i głęboko regeneruje włókna włosów. Natychmiast po zastosowaniu włosy stają się lśniące, miękkie w dotyku, łatwo się rozczesują i nie puszą się. Lekka formuła nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.


KOMPLEKSOWE DZIAŁANIE:
1. Odbudowa włókna włosa.
2. Nawilżenie i wygładzenie.
3. Odżywienie i wzmocnienie.
4. Intensywna regeneracja.
5. Połysk od nasady aż po same końce włosa.
6. Miękkie i elastyczne włosy.
7. Łatwe rozczesywanie i stylizacja.
8. Ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Moje obserwacje:

Bardzo gęsty szampon o zapachu miodu akacjowego i letnich kwiatów. Doskonale się pieni i myje zarówno włosy jak i skórę głowy. Jest świetnie tolerowany przez moją wrażliwą skórę, dzięki czemu nie dostałem „łupieżu” jak potrafi się to zdażyć po wielu szamponach. Dodatkowo widzę iż moje włosy z każdym myciem nabierają blasku i pięknie lśnią pełnią zdrowego wyglądu.

Po tygodniu stosowania:

Włosy są sprężyste, lśniące, zdecydowanie w dobrej kondycji. Łatwiej się układają.

Po dziesięciu dniach stosowania:

Szampon skutecznie zregenerował moje włosy, sprawił iż są one miękkie, błyszczące i bez problemu się pozwalają układać – niezależnie od tego jak „każę” im wyglądać. Po 10 dniach stosowania odzyskałem kontrolę nad swoimi włosami.


W szkolnej skali wystawiam ocenę bardzo dobry.

Michał 

Komentarze

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty