WISE efekty – Serum ROS 15ml – recenzja

Obietnica producenta:

Do wszystkich rodzajów cery – również dla skóry wrażliwej. Olejek różany zawarty w serum to ekskluzywna substancja o działaniu odżywczym i redukującym stres, używana przez sławnych ludzi od tysięcy lat. Stosować codziennie razem z kremem lub zamiast kremu, rano i wieczorem lub w razie potrzeby. Serum Ros można łączyć z każdym kremem WISE.
  
Moje obserwacje:

W białym prostym acz eleganckim pudełeczku znajduje się niewielki, lecz o wystarczającej pojemności, flakonik z pompką. W środku znajduje się delikatny olejek o przyjemnym różano-goździkowo-pieprzowym zapachu. Do jednorazowej aplikacji wystarczy kilka kropli. Rozprowadza się on doskonale i bardzo szybko daje skórze ukojenie i uczucie doskonałego nawilżenia.

Po tygodniu:

Skóra jest doskonale nawilżona i wygładzona. Mimo iż jest to olejek, nie przyczynia się on do przetłuszczenia a i cera nie błyszczy po nim niezdrowo. Wręcz przeciwnie, kosmetyk wydobył jej wewnętrzny blask. Zapach jest delikatny i mimo, że jestem mężczyzną nie jest on odpychający. Po kilku dniach skóra wydaje się jakby gładsza i przede wszystkim wypoczęta. Dodatkową zaletą stosowania serum jest to, że golenie się nie podrażnia skóry tak jak wtedy gdy się go nie używa.

Po dziesięciu dniach stosowania:

Skóra jest promienna, gładka, widocznie młodsza, doskonale nawilżona i co najważniejsze, o zdrowym kolorycie. Sprężystość skóry podniosła się znacznie, dlatego jestem bardzo zadowolony z efektu. Serum świetnie sprawdza się również w pielęgnacji okolic oczu – tu również zauważyłem widoczną poprawę.

W szkolnej skali wystawiam ocenę: celujący.

Michał  

Komentarze

Popularne posty