OLOS - THALASSO GŁĘBOKIE NAWILŻENIE SKÓRY

Ostatnio trafiłem na ciekawą markę. Olos jest marką, której filozofia wychodzi wprost z natury z której firma czerpie pełnymi garściami by dać swoim klientom tylko to co cenne, neutralne skuteczne i bezpieczne. Właśnie dlatego z zaciekawieniem przyjrzałem się tej marce, ponieważ spełnia ona wszystko to czego sam oczekuję od współczesnej kosmetologii. Co prawda zawsze można oddać się w ręce chirurga czy dermatologa ale tylko natura zapewni nam naturalne piękno, tylko natura pozwoli nam odkryć nasze wewnętrzny blask. I co najważniejsze, dokona tego całkowicie w bezpieczny i naturalny sposób.  


Dla OLOS piękno oznacza odnalezienie harmonii i równowagi w dbaniu o własne ciało, twarz. Stanowi to holistyczne podejście do dbania o siebie. Dbanie takie to świadomość, że piękno to styl życia a nie tylko wygląd zewnętrzny. Dla OLOS podstawą jest poznanie skóry, zrozumienie jej potrzeb oraz zajmowanie się nią każdego dnia z jednakową dbałością. Niezwykle ważne jest także przestrzeganie prostych, podstawowych zasad dotyczących porannego i wieczornego oczyszczania zarówno skóry twarzy, szyi i dekoltu. To właśnie natura jest głównym bohaterem, największym i najskuteczniejszym laboratorium, w którym wytwarzane są najcenniejsze i najbardziej efektywne składniki aktywujące piękno w Twoim ciele jak i twarzy. To w sercu natury są najcenniejsze inspiracje doskonałych kosmetyków. A wszystko to w otoczce stylu oraz świadomym doborze produktów wyrafinowanych i dopracowanych w najmniejszym nawet szczególe.


Dziś to tyle o moim odkryciu ale już niedługo podzielę się z Wami ciekawostkami dotyczącymi kosmetyków Olos. A na razie czas na relaks i odkrywanie piękna zamkniętego w kosmetykach Olos.

Michał

Komentarze

  1. własnie polubiłam ich profil na FB i czytam o kosmetykach :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo jestem nauczona dbać o cerę, zwłaszcza naczynkową i ostatnio miałam kosmetyki do głębokiego nawilżania cery. O tych jeszcze nie słyszłałam. I widzę kosmetyki godne polecenia.

    Zapraszam do mnie na blog: www.aneczka84.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty