Recenzja – Gerovital H3 Evolution– Krem regenerująco-liftingujący na noc


Obietnica producenta:

Krem odmładza i remodeluje skórę dzięki redukcji cienkich linii i zmarszczek. Silny efekt liftingujący zapewniają Sepilift i Gatuline Expression. Sepilift długotrwale nawilża skórę, działa przeciwzmarszczkowo i tonizuje. Superoksyd dysmutaza łącznie z witaminami A i E chronią włókna kolagenu zapobiegając powstawaniu zmarszczek. GP4G, źródło czystej energii, wspiera procesy regeneracji i odbudowy. Liposomy z hialuronianem sodu wnikają w skórę i wypełniają zmarszczki od wewnątrz. Zaleca się do pielęgnacji młodej lub dojrzałej skóry, suchej lub z tendencją do wysuszania.


Moje obserwacje:

Szklany słoiczek o pojemności 50ml, niepowiększany optycznie, co jest dużym plusem. W środku biały krem o bogatej, jedwabistej konsystencji. Delikatnie rozprowadza się na skórze bardzo szybko wchłaniając. Pozostawia skórę jedwabistą w dotyku lecz nie lepką. Zapach delikatny, stonowany, z nutami kwiatowymi, nie dominuje i nie przeszkadza.
  
Po tygodniu stosowania:

Skóra miększa w dotyku i przyjemnie gładka. Rano wygląda na bardziej wypoczętą. Płytkie zmarszczki zniknęły i zaczynam wyglądać korzystniej.


Po dziesięciu dniach stosowania:

Skóra wygląda zdecydowanie lepiej i młodziej. Znajomi zauważają, że wyglądam jeszcze młodziej. Pozytywny zastrzyk energii spowodował, że promieniuje wewnętrznym blaskiem. Po dwóch tygodniach używania słoik kremu jeszcze prawie pełny a ja jestem zachwycony działaniem.

W szkolnej skali wystawiam ocenę: bardzo dobry.

Michał  Komentarze

Popularne posty