WISE różnicę – recenzja męskiego żelu pod prysznic.

Obietnica producenta: 

Do wszystkich rodzajów cery, szczególnie polecany do skóry suchej i wrażliwej. Delikatnie pieniące substancje myjące i naturalne olejki eteryczne z trawy cytrynowej i drewna cedrowego oczyszczają i nawilżają skórę. Wyciąg z trawy cytrynowej pobudza naturalne procesy nawilżania skóry i działa ożywczo, zwłaszcza w przypadku porannego zmęczenia. Drewno cedrowe charakteryzuje się działaniem oczyszczającym i łagodzącym, zmiękczając skórę i przywracając jej naturalne piękno.Moje obserwacje:

Bardzo praktyczny w użyciu i przyjemny wizualnie pojemnik. Żel            o idealnej konsystencji. Zapach trawy cytrynowej doskonale pobudza, zwłaszcza w trakcie porannego prysznica. Już niewielka ilość pieni się obficie gęstą, kremową pianą. Mimo to idealnie i szybko spłukuje się ze skóry pozostawiając na niej swoją nutę zapachową. Producent proponuje go jako żel, którego piana ułatwia golenia. I to jest prawda. Dlatego idealnie nadaje się jako produkt dla mężczyzn lubiących ekonomiczne podejście do kosmetyków.  

Po tygodniu stosowania:

Skóra jest gładka, dobrze nawilżona. Dla potrzeb testu nie używałem na fragmencie skóry żadnych innych środków pielęgnacyjnych oprócz testowanego żelu. Zapach idealnie pomaga się rozbudzić.Oceniam produkt wysoko. W szkolnej skali celujący.


Michał

Komentarze

Popularne posty