Wise - natura prosto ze Skandynawii

Dzięki uprzejmości www.serwisuroda.pl dostałem w swoje łapki dwa niesamowite produkty szwedzkiej marki Wise. 

Zacznę od Olejku relaksującego (zostało mi go jeszcze trochę): Bardzo wydajny olejek o iście relaksującej nucie zapachowej. Idealnie rozprowadza się na skórze zarówno jako olejek pielęgnujący do ciała jak i jako doskonały produkt do masażu. Zdecydowanie zauważalna poprawa jakości snu jak i szybkości zasypania mimo stresującego dnia. Doskonale sprawuje się w trakcie kąpieli jako idealny nawilżający i wyciszający dodatek. Jestem z niego bardzo zadowolony, jeden z najlepszych produktów tego typu stosowanych przeze mnie. 


Lotion Neroli - aksamitny doskonale wchłaniający się produkt o uwodzicielskim, idealnym jak dla mnie zapachu. Nie pozostawia na skórze tłustego filmu, dlatego doskonały jest on zarówno na dzień jak i na noc, Bardzo szybko widoczne są efekty poprawy nawilżenia i kondycji skóry (jędrność i sprężystość skóry uległa poprawie). Niestety szybko się skończył ale jestem z niego bardzo zadowolony i trafia on do mojej grupy faworytów. W skali od 0-10 daję mu 9 punktów. Produkt doskonałej jakości. 


Dziś na targach Salon Wiosna zagościłem na stoisku firmowym i tym razem dzięki uprzejmości przesympatycznej obsługi (tak wyczerpująco odpowiadali na moje pytania, że aż szkoda było opuszczać stoisko Wise) przetestuję i opowiem wam niebawem o dwóch innych produktach z męskiej linii pielęgnacyjnej.

Michał

Komentarze

Popularne posty