Keratynowe prostowanie włosów. Co warto o nim wiedzieć?


Keratynowe prostowanie włosów połączone z regeneracja to najbardziej znany zabieg dla włosów na całym świecie. Co warto o nim wiedzieć?


Terapia keratyną to doskonały sposób na długotrwałe i efektywne prostowanie oraz regenerację włosów. Już jeden zabieg wystarczy by efekt utrzymywał się od 3 – 5 miesięcy. Włosy są gładkie, a ich struktura widocznie poprawia. Kiedy powinniśmy sięgnąć po keratynę? Zawsze wtedy, gdy nasze włosy są suche i zniszczone, gdy chcemy nadać im długotrwały efekt odżywienia. Keratyna jest przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów (również przedłużanych) i ze względu na swój regenerujący wpływ może być stosowana niemal codziennie. Rzadko jednak zachodzi potrzeba częstego wznawiania terapii, ponieważ w zależności od zastosowanego preparatu efekt pojedynczego zabiegu może utrzymywać się nawet do 5 miesięcy. Naturalnie i bezpiecznie Keratyna od Yu-Ca jako jedyna na rynku jest w 100% bezpieczna i naturalna. Nie zawiera, oraz nie wydziela podczas zabiegu rakotwórczego formaldehydu (aldehydu mrówkowego), dzięki czemu nie ma żadnych zagrożeń podczas jej stosowania. Jest to produkt nieszkodliwy dla środowiska, oraz dla zdrowia. Marka, która zasłynęła połączeniem doświadczeń światowych mistrzów fryzjerstwa i nanotechnologii może poszczycić się pełnym i zróżnicowanym asortymentem produktów do terapii keratynowej wyróżniających się brakiem zawartości formaldehydu. Polecam każdej osobie ,która chce mieć proste włosy przez długi czas bez używania prostownicy.


Brazylijska Keratyna QOD firmy YU - CA przynosi najlepszy efekt w prostowania włosów i regeneracji włosów. Efekt widoczny na zdjęciach.


 Moja modelka Karolina ma kręcone, bardzo suche włosy. Zabieg prostowania keratynowego został przeprowadzony przed zabiegiem koloryzacji. Między farbowaniem a prostowaniem włosów przerwa powinna wynosić co najmniej 48 godzin.
Do zabiegu użyłem produktów:szampon oczyszczający QOD Original Cleanse, Reconstructor QOD MAX oraz Szampon QOD MAX i Conditioner QOD MAX.

Kasper Muth

Hair Stylist und Make up Artist

www.kaspermuth.com


Komentarze

Popularne posty