Recenzja - Konwaliowe mleko do kąpieli

Moim konikiem są wszelkiego rodzaju dodatki do kąpieli. Dzisiejszą kąpiel wzbogaciłem Mlekiem do kąpieli – Konwalia "The Secret Soap Store"
100 gram mlecznobiałego proszku należy rozprowadzić w wodzie, najlepiej wsypując je pod strumień bieżącej wody. Dla testu kupiłem opakowanie jednorazowe, co bardzo miło mnie zaskoczyło. W szklanym flakonie zamkniętym korkiem ukrywał się biały, mleczny pył, o uwodzicielskim konwaliowym aromacie. W ten zimowy wieczór był to miły akcent, ponieważ szybko przeniosłem się do pachnącego konwaliami maja.


Woda zrobiła się mlecznej barwy a całą łazienkę wypełnił przyjemny, naturalny zapach. Utworzyła się też spora ilość białej kremowej piany. Już pierwsze chwile w wannie pozwoliły wyczuć aksamitność wody, w której spędziłem naprawdę odprężające 20 minut. Zleciało zbyt szybko.  
Po kąpieli skóra jest przyjemna w dotyku i delikatnie acz przyjemnie pachnie. Rozleniwiło mnie to testowanie ale właśnie o ten efekt relaksu i rozluźnienia mi przede wszystkim chodziło.


Michał

Komentarze

Prześlij komentarz

JEŻELI W TREŚCI POSTA NIE PROSZĘ O LINK NIE UMIESZCZAJ GO TAM O ILE ZALEŻY CI NA TYM ŻEBY TWÓJ KOMENTARZ ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY.

Potrafię znaleźć Twojego bloga bez tego.

Popularne posty